Reklam

Yüksek Öğretim Kurulu Yüz Yüze Eğitim Açıklaması Yaptı

YÖK tarafından yapılan açıklamada Salgının seyrine göre Eğitim ve Öğretim döneminde

Reklam

Yüksek Öğretim Kurulu 2021-2022 Eğitim Duyurusu Örgün eğitim programlarında yüz yüze eğitimin başlayabilmesi için gerekli çalışmalarımız yürütülmektedir.

Yüksek Öğretim Kurulu yaptığı basın açıklamasına göre Ülkemizde salgın sürecinde yüksek öğretim eğitiminin Uygulamalı eğitimlerin bir kısmına devam edilmesi ve hibrit öğretimin de yaygınlaşması ile Küresel Salgında Normalleşme çalışmaları yaptıklarını belirtti.

Yüz Yüze Eğitim Çalışmaları Devam Etmektedir

Reklam

Dünyayı ve Ülkemizi etkisi altına alan küresel salgından dolayı dünyada olduğu gibi ülkemizde de öğretim şekillerinde değişiklikler olmuştur. Özellikle eğitim ve öğretim konusunda uzaktan eğitime geçilmesi ve uygulamalı eğitimin hibrit olarak uzaktan ve uygulamalı olarak sürdürülmesi geride bıraktığımız eğitim ve öğretim döneminde salgın nedeniyle en çok tercih edilen yöntemlerin başında gelmiştir .Üniversitelerimizde salgın nedeniyle Koronavirus Komisyonları kurulmuştur.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yüz Yüze ve Online Eğitim Yapılacaktır

YÖK tarafından yapılan açıklamada Salgının seyrine göre 2021-2022 Eğitim ve Öğretim döneminde Örgün eğitim programlarında yüz yüze eğitimin başlayabilmesi için gerekli çalışmalarımız yürütülmektedir. Yükseköğretim kurumlarımız tarafından salgın seyrine göre yüz yüze ve çevirim içi öğretim yapabileceklerdir. Açıklaması yapıldı.

 

Advertisement. Scroll to continue reading.
Reklam
Reklam
Advertisement. Scroll to continue reading.
Reklam

Anlık Tüm İş İlanlarına Ulaşmak İçin Mobil Uygulamalarımızı İndirebilirsiniz.

iOS Android Huawei

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam
*