Reklam

Yenilenebilir Enerji Üretimi Destek

Elektrik Üretimi amaçlı Yenilenebilir Enerji Kaynaklarını Destekleme Mekanizması (YEKDEM) faydalanmak isteyen lisanslı elektrik üretim tesisleri başvurularını 30 Kasım son başvuru tarihi olarak duyurdu

Reklam

Yenilenebilir Enerji Üretimi Destek Süresi Uzatıldı 

Yenilenebilir Enerji Üretimi Destek

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Yenilenebilen enerji kaynaklarının desteklenmesi Mekanizması Yenilenebilir enerji üretimi yapacak lisanslı elektrik üretim santralleri için 2022 yılı başvurularının süresini uzattıklarını açıkladı.

Reklam

Yenilenebilir Enerji Üretimi Destek Süre 30 Kasıma Uzatıldı

Elektrik Üretimi amaçlı Yenilenebilir Enerji Kaynaklarını Destekleme Mekanizması (YEKDEM) faydalanmak isteyen lisanslı elektrik üretim tesisleri 31 Ekim tarihine kadar başvuruda bulunula biliniyordu ve YEKDEM faydalanabilecekler listesi ise 30 Kasım tarihinde ilan ediliyordu. Enerji Piyasası Denetleme Kurumu yetkililerinden alınan bilgiye göre kurulda alınan kurul kararı gereğince lisanslı elektrik üretim tesisleri başvurularını 30 Kasım tarihine kadar başvurularını yapabileceklerdir. YEKDEM den faydalanabilecekler listeleri ise 31 Aralık olacak şekilde mevzuat değişikliği sağlanmıştır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

YEKDEM Destek Fiyatları

YEKDEM 1 Temmuz tarihi itibari ile devreye girecek santraller için Türk lirası destek dönemi başlatıldı Hidro elektrik santralleri Kilovatsaat başına 40 kuruş Rüzgar ve güneş enerji santralleri için 32 kuruş ve jeotermal enerji santralleri için ise kilovatsaat başına 54 kuruştan alım garantisi veriyor. 

WEB SİTEMİZDEKİ TÜM İŞ İLANLARI BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Advertisement. Scroll to continue reading.

 WEB SİTEMİZDEKİ TÜM İŞKUR İLANLARI BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ  

Reklam

   WEB SİTEMİZDEKİ MEMUR ALIMI İLANLARI BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ  

   WEB SİTEMİZDEKİ PERSONEL ALIMI İLANLARI BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ  

İLAN İLE İLGİLİ SORMAK İSTEDİKLERİNİZ Mİ VAR YORUM ALANINA MERAK ETTİĞİNİZ KONULARI YAZIN. SİZLERE EN KISA SÜRE  İÇERİSİNDE SORULARINIZ İLE İLGİLİ DÖNÜŞ YAPILACAKTIR.

Reklam
Advertisement. Scroll to continue reading.
Reklam

Anlık Tüm İş İlanlarına Ulaşmak İçin Mobil Uygulamalarımızı İndirebilirsiniz.

iOS Android Huawei

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam
*