Reklam

Yeni Milli Eğitim Bakanı Kim Oldu

Resmi Gazetede yayımlanan 06.Ağustos 2021 tarihli Cumhurbaşkanlığı Atama Kararında Milli Eğitim Bakanlığına Prof. Dr. Mahmut Özer Türkiye Cumhuriyeti Anayasasının 104. ve 106. maddeleri gereğince atanmıştır

Reklam

Milli Eğitim Bakanı Değişti Yeni Bakan Kim Oldu

Bir süredir sosyal medyada yer alan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk istifa etti haberleri gündemde yerini korurken Cumhurbaşkanlığı Kararı Resmi Gazete de yayımlandı ve vatandaşların bu konuda akıllarındaki soru işaretlerine son noktayı Cumhurbaşkanı Erdoğan koydu.

Görevden Affı Kabul Edildi

Resmi Gazetede yayımlanan 06.Ağustos 2021 tarihli Cumhurbaşkanlığı Atama Kararında “Milli Eğitim Bakanlığı görevinden affını isteyen ve görevden af talebi kabul edilen PROF. Dr. Ziya Selçuk’tan boşalan Milli Eğitim Bakanlığına Prof. Dr. Mahmut Özer Türkiye Cumhuriyeti Anayasasının 104. ve 106. maddeleri gereğince atanmıştır” denildi. Mahmut Özer Milli Eğitim Bakan Yardımcılığı görevini sürdürüyordu.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Reklam

Ziya Selçuk’tan Yeni Bakana Başarılar

Advertisement. Scroll to continue reading.

Sosyal Medyadan açıklama yapan Ziya Selçuk “Görev yaptığım süre boyunca birlikte çok kıymetli çalışmalara imza attığımız değerli çalışma arkadaşlarım Bakanımız Sayın Mahmut Özer Bey ve göreve yeni başlayan Bakan Yardımcılarımıza başarılar diliyorum” dedi.

Reklam
Reklam
Advertisement. Scroll to continue reading.
Reklam

Anlık Tüm İş İlanlarına Ulaşmak İçin Mobil Uygulamalarımızı İndirebilirsiniz.

iOS Android Huawei

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam
*