Yabacı Uyruklu Kişilerden 10 Kat Fazla Ücret Alınacak

Bolu Belediye Başkanı Yaptığı Basın Toplantısında Flaş Açıklamalarda Bulundu. Açıklamasında Yabancı Uyruklu Kişilerin Artık Şehirlerini Terk Etmelerini İstediklerini Belirten Özcan Su ve Katı Atık Vergisinden 10 Kat Fazla Ücret Alınacağını Belirtti

Yabancılardan 10 Kat Daha Fazla Ücret Alınacak
Bolu Belediye Başkanı Tanju ÖZCAN kent genelinde bulunan yabancı uyruklu kişilerden su faturası ve katı atık vergisi ücretlerine 10 kat zam yapılacağını açıkladı.

Bolu Belediye Başkanından Flaş Açıklamalar

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan yaptığı basın toplantısında flaş açıklamalarda bulundu. Açıklamasında Yabancılara yardımları kestiklerini işyeri ruhsatı vermediklerini ve buna rağmen İli terk etmeyen yabancı uyrukluların misafirliklerinin uzadığını ülkemize hiç bir faydasının bulunmadığını atık ülkelerine dönmeleri gerektiğini belirten Özcan yabancı ayrımı yapmaksızın yabacılara su ve katı atık gibi belirli hizmetlerde 10 kat zam yapılacağını bildirdi.

Başkan Gitsinler Artık

Bolu Belediye Başkanı Özcan; “Yabancı uyruklu kişilerin artık şehirden gitmelerini istediklerini, Benim elimde yetki yok ki zorla, zabıtayla şehrin dışına bırakıp koyayım. Bir ara sınırlar açıldığında biz otobüsleri ücretsiz yapıp insan gönderdik. Şimdi de göndermeye hazırız. Gönderelim gitsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.