Reklam

Uzman Yardımcısı Personel Alacak KVKK Duyuruldu

Kişisel Verileri Koruma Kurumundan yapılan açıklamaya göre kurumda istihdam edilmek üzere personel alınacağı bildirildi.

Reklam

Kişisel Verileri Koruma Kurumu 10 Uzman Yardımcısı Personel Alacak. Kişisel Verileri Koruma Kurumunda Genel İdare Hizmetleri sınıfında açık bulunan 8. derece kadrolarda görev yapmak üzere 10 adet Kişisel Verileri Koruma Uzman Yardımcısı alınacak.

Reklam

Giriş Sınavı Yazılı ve Sözlü Olarak İki Aşamalı Olacak

Sınava girmek isteyen adaylar 2020 ve 2021 Kamu Personeli Seçme Sınavına sonuçlarına göre başvuru yapacaklar. Sınav sözlü ve yazılı olmak üzere iki aşamalı olarak gerçekleştirilecek. 10 adet uzman yardımcısı kadrosu için Hukuk mezunu 4, Siyasal Bilgiler, İktisadi ve İdari Bilimler, İktisat ve İşletme mezunu 2, Elektronik, Elektrik-Elektronik, Elektronik ve Haberleşme, Bilgisayar Mühendisliği ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümünden mezun 4 kişi alınacak.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Son Başvuru Tarihi 27 Eylül 2021
Sınava katılmak isteyen adaylar; www.kkk.gov.tr adresinden Kişisel Verileri Koruma Uzman Yardımcılığı Yarışma Sınavı Başvuru Formu’nu indirerek doldurmaları ve istenilen diğer belgeleri ekleyerek 31/08/2021 ile 27/09/2021 tarihleri arasında kuruma şahsen ya da posta yoluyla başvurularını yapacaklardır.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Reklam
Reklam
Advertisement. Scroll to continue reading.
Reklam

Anlık Tüm İş İlanlarına Ulaşmak İçin Mobil Uygulamalarımızı İndirebilirsiniz.

iOS Android Huawei

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam
*