Reklam

Terörle Mücadelede Yaralanan Vatandaşa Kamuda İş Fırsatı

İŞKUR üzerinden 00006170633 İlan Numarası ile yayınlanan ilanda başvuru yapacak adaylarda aranan şartları yazımızda bulabilrsiniz

Reklam

Terörle Mücadelede Yaralanan Vatandaşlar İçin Kamuda İş Fırsatı

Reklam

Karayolları Genel Müdürlüğü İŞKUR üzerinden yayınladığı ilanla TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan) ya da eski hükümlü olmak koşulu ile Garson (Servis Elemanı) alınacağını duyurdu.

Sınav Başvuru Şartları ve Başvuru Şekli

İŞKUR üzerinden 00006170633 İlan Numarası ile yayınlanan ilanda başvuru yapacak adaylarda aranan şartlar şöyle; Önlisans Mezunu olmak (Garsonluk (Servis Hizmetleri) ile ilgili her hangi bir bölümden mezun olmak veya Aşçılıkla ilgili her hangi bir bölüm mezunu olmak ya da ilgili bölüm mezunu olmayanların ‘Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Servis (Garsonluk) Elemanı, Aşçılık veya Fırın Ustası Sertifikalarından bir tanesine sahip olmaları), 18-35 yaş arasında olmak, KGM 8. Bölge Müdürlüğü’ne bağlı Elazığ, Malatya, Adıyaman, Bingöl, Tunceli illerinden birinde ikamet ediyor olmak, KPSS Önlisans Sınavına girmiş olmak.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Reklam

Son Başvuru Tarihi 6 Ağustos 2021

Advertisement. Scroll to continue reading.

Adayların daimi işçi statüsündeki 1 Adet personel alım ilanı için 06 Ağustos 2021 tarihine kadar esube.iskur.gov.tr adresinden TC Kimlik Numaraları ve şifreleriyle giriş yaparak başvurularını tamamlamaları gerekmekte. Ayrıca hizmet noktaları ve ALO 170 hattından da başvuruların kabul edileceği bildirildi.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Reklam
Reklam

Anlık Tüm İş İlanlarına Ulaşmak İçin Mobil Uygulamalarımızı İndirebilirsiniz.

iOS Android Huawei

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam
*