Reklam

Teknik Danışmanların Yetkilendirilmesi

İşletmelere her türlü konuda destek sağlayan KOSGEB, rehberlik ve danışmanlık hizmetleri alanında da desteğini esirgememektedir.

Reklam

KOSGEB desteklerinden biri olan teknik danışmanların yetkilendirilmesi ve teknik danışmanlık hizmetlerinin temel amacı; küçük ve orta ölçekli olan işletmeleri daha ileri seviyeye taşımak amacıyla işletmelerin ihtiyaçlarını belirleme, problemlerine çözüm bulma ve işletmeyi gerek yurt içi gerekse yurt dışı pazarlarda rekabet edebilir bir seviyeye ulaştırmak için danışmanlık hizmetlerine ilişkin iş ve işlemlerin esaslarının düzenlenmesidir. Buradaki temel amaç da işletmelerin büyük ya da küçük fark etmeksizin daha iyi koşullara çıkarma, geliştirme

Yetkilendirme Başvurusu

Bu program dahilinde teknik danışman olmak isteyen adayların taşıması gereken belirli koşullar vardır. Bu koşullardan en az birine sahip olmanız yeterlidir. Bu koşullara internet sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Danışmanlık tecrübesi olarak değerlendirilecek danışmanlık hizmetlerinin aşağıdaki niteliklerin tamamına sahip olunması gereklidir. Bu nitelikler şu şekildedir;

Reklam
Reklam

• Her bir danışmanlık hizmetinin süresi en az 20 saat olacak şekilde uygulanmaktadır.
• Danışmanlık hizmetleri başvuru tarihi itibarıyla son 5 yıl içerisinde verilmiş olmalıdır.
• Yetkilendirme başvurusunda bulunan her bir alt alan için en az 3 farklı işletmeye danışmanlık hizmeti verilmiş olmalıdır.
• Danışmanlık hizmetlerine ilişkin rapor, bu usul ve esasların ekinde yer alan teknik danışman adayı danışmanlık hizmeti sonuç raporuna uygun şekilde düzenlenmelidir.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Advertisement. Scroll to continue reading.

Şeklinde sizlere sunulmaktadır.

Reklam
Advertisement. Scroll to continue reading.
Reklam

Anlık Tüm İş İlanlarına Ulaşmak İçin Mobil Uygulamalarımızı İndirebilirsiniz.

iOS Android Huawei

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam
*