Reklam

Süleyman Demirel Üniversitesi Personel Alımı

Reklam

Süleyman Demirel Üniversitesi 26 Sözleşmeli Personel Alım İlanı

Resmi Gazetede yayınlanan ilana göre Süleyman Demirel Üniversitesi Üniversite Hastanesinde istihdam edilmek üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. maddesinin (B) fıkrası gereğince istihdam edilmek üzere 26 Personel alımı yapılacağını duyurdu.

Başvuru Şartları

2020 KPSS P3,P93 ve P94 puan sıralaması ile alım yapılacak kadro sayısı 26 kişi olarak belirlenmiştir.
Hemşire Lisans Mezunu için 12 Personel Alımı Yapılacak olup; Hemşirelik veya Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri Lisan mezunu olmak ve 2020 KPSS P3 puanına sahip olmak.

Reklam

Hemşire Lise Mezunu olarak 11 Personel Alımı gerçekleştirilecek olup; Lise Mezunu Hemşirelik bölümü mezunu olmak ve 2020 KPSS P94 puanına sahip olmak.

Laborant Önlisans Mezunu 1 personel Alımı için; Sağlık Laboratuvarı veya Tıbbi Laboratuvar veya Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Önlisans programı mezun olmak ve 2020 KPSS P93 puanına sahip olmak.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Advertisement. Scroll to continue reading.

Röntgen Teknisyeni 2 kişi personel alımı için ; Radyoloji veya Tıbbi Görüntüleme Teknikleri programı mezunu olmak 2020 KPSS P93 puanına sahip olmak.

Reklam

Başvuru Yapılması İşlemi

Başvuru yapmak isteyen gerekli şartlara sahip adaylar başvurularını personel alım ilanının resmi gazetede yayınlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde Üniversitemiz https://ikbasvuru.sdu.edu.tr internet adresi üzerinden başvuru yapılacaktır. Şahsen veya posta ile yapılan müracaatlar edilmeyecektir. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar https://ikbasvuru.sdu.edu.tr internet üzerinde online başvuru sistemine kayıt olduktan sonra Sözleşmeli Personel Alımı İlanı için başvuru işlemlerini başlatacaktır.
başvuru süresinin bitimi ile başlayan 7 (yedi) iş günü sonunda https://ikbasvuru.sdu.edu.tr adresinden e-posta adresi ve şifre ile giriş yapılarak başvuru sonuçlarını öğrenilebilecekler.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Başvuru Kılavuzu

Reklam
Reklam

Anlık Tüm İş İlanlarına Ulaşmak İçin Mobil Uygulamalarımızı İndirebilirsiniz.

iOS Android Huawei

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam
*