Reklam

Sulama Birliğine Daimi İşçi Alınacak

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana göre Malatya Battalgazi sulama birliğinde istihdam edilmek üzere işçi alımı gerçekleştirecek.

Reklam

Battalgazi Sulama Birliği İşçi Alımı

Reklam

Malatya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından Battalgazi Sulama Birliği başkanlığında istihdam edilmek üzere işçi alımı gerçekleştirileceği duyuruldu. Başvuru için son tarih 24.08.2021

Başvuru Şartları Neler?

Reklam

İŞKUR İş İlan No (00006224100) 1 Kişilik alım için gerekli şartlar
18 ile 35 yaş aralığında olmak kadın olmak Kamu haklarından mahrum olmamak KPSS 2020 Lisans sınavına girmiş EKPSS’den 60 ve üzerinde puan almış olmak Lisans düzeyinde İşletme, İktisat veya Muhasebe bölümlerinden birinden mezun olmak, Kurum dışı iş ve işlemlerin takibini yapmaya engeli bulunmamak.

Advertisement. Scroll to continue reading.

İŞKUR İş İlan No (00006224018) 2 Kişilik Engelli Kadrosu İçin
35 yaşından büyük olmamak Erkek olmak İktisat Muhasebe ve İşleteme lisans düzeyinden mezun olmak Malatya ilçelerinden Yazıhan, Battalgazi veya Yeşilyurt ilçelerinde ikamet ediyor olmak KPSS sınavından en az 60 puan almış olmak

Advertisement. Scroll to continue reading.
Advertisement. Scroll to continue reading.

Başvuru Nasıl Yapılacak?

Gerekli şartları taşıyan adaylar başvurularını İŞKUR internet sitesi üzerinden kullanıcı adı ve şifreleri ile giriş yaparak iş arayan bölümünden iş ilan numarası ile başvurularını tamamlayabileceklerdir. Ayrıca İŞKUR telefon hattı olan ALO 170 telefon hattından da başvurularını gerçekleştirebilirler.

 

Reklam
Reklam

Anlık Tüm İş İlanlarına Ulaşmak İçin Mobil Uygulamalarımızı İndirebilirsiniz.

iOS Android Huawei

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam
*