Reklam

Spor Bakanlığı 1350 Personel Alımı Yapılacak

Bin Antrenör ve 350 Spor Uzmanı istihdam edilmek üzere ilan yayınladı. Resmi Gazetede yayınlanan ilana son başvuru

Reklam

1350 Personel Alımı Spor Bakanlığı 2021 Başvurusu

Gençlik ve Spor Bakanlığı Sözleşmeli Bin Antrenör ve 350 Spor Uzmanı istihdam edilmek üzere ilan yayınladı. Resmi Gazetede yayınlanan ilana son başvuru tarihi 13 Eylül 2021 Saat 17:00 olarak belirtildi.

Reklam

Başvuru Şartları

Antrenör İçin Başvuru yapmak istediği branşta temel antrenörlük ikinci kademe antrenör düzeyinde belge sahibi olmak. Adayların antrenörlük ve millilik ile ilgili bilgi tespitinde spor bilgi sistemi esas alınacaktır. Başvuru tarihi itibari ile 18 yaşını tamamlamış ve 65 yaşından büyük olmamak gerekmektedir. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emekli aylığı almıyor olmak dul ve yetim aylığı alanlar başvuruda bulunabileceklerdir, Tam zamanlı çalışmaya uygun olanlar başvuruda bulunabileceklerdir.

Spor Uzmanı için 18 yaşını tamamlamış olmak 60 yaşından büyük olmamak, Arşiv araştırması olumlu sonuçlanması gerekmektedir gerekli şartları taşıyan adaylar başvuruda bulunabileceklerdir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Başvuru Şekli

Gereken Şartları sağlayan adaylar başvuru yapmak istedikleri spor bakanlığı 2021 ilanı için 20.09.2021 tarihi ile 21.09.2021 tarihleri arasında (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) internet sitesi üzerinden başvurularını online olarak yapabileceklerdir. Adaylardan İstenilen belgeleri sisteme yükleyerek başvurularını tamamlayabileceklerdir. Şahsen veya posta yolu ile müracaat kabul edilmeyecektir.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Advertisement. Scroll to continue reading.

Başvuru Kılavuzu

Reklam
Reklam
Reklam

Anlık Tüm İş İlanlarına Ulaşmak İçin Mobil Uygulamalarımızı İndirebilirsiniz.

iOS Android Huawei

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam
*