Reklam

Sözlü Sınav İle Memur Alımı Adli Tıp Kurumu

Merkez ve Taşra Teşkilatların da 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4/A maddesi gereğince çeşitli unvanlarda istihdam edilmek üzere KPSS puan sıralaması dikkate alınarak sözlü sınav ile Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni 14 Kişi, Aşçı 1 Kişi, Biyolog 2 kişi ve Sağlık Teknikeri 6 Kişi olmak üzere toplam 23 Kadrolu Memur alımı yapılacağını duyurdu.

Reklam

Sözlü Sınav İle Memur Alımı Adli Tıp Kurumu Başkanlığı 23 Kadrolu Personel Alımı Yapacak Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu Başkanlığı çeşitli unvanlarda Adli Tıp Kurumu Merkez ve Taşra Teşkilatların da 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4/A maddesi gereğince çeşitli unvanlarda istihdam edilmek üzere KPSS puan sıralaması dikkate alınarak sözlü sınav ile Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni 14 Kişi, Aşçı 1 Kişi, Biyolog 2 kişi ve Sağlık Teknikeri 6 Kişi olmak üzere toplam 23 Kadrolu Memur alımı yapılacağını duyurdu. Başvuru için son tarih 27.08.2021 Saat 23:59

Sözlü Sınav İle Memur Alımı Başvuru Şartları 

Sözlü Sınav İle Memur Alımı

Her bir ilana başvuru yapmak isteyen adaylar 2020 KPSS sınavına girmiş ve en az 70 puan almış olanlar başvuru yapabileceklerdir. Adalet bakanlığı Atama ve Nakil yönetmeliğinin 5. ve 6. maddelerinde yazılı şartlardan 4. maddede yazan şartları taşımak, Ocak ayı itibari ile 35 yaşını bitirmemiş olmak(1 Ocak 1985 tarihinden sonra doğanlar başvuruları kabul edilecektir.)

Reklam

V.H.Kİ Kadrosu için İstanbul Merkez Teşkilatında çalışacak kişiler için Ön Sözlü Sınav İle Memur Alımılisans bölümlerinden Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarından herhangi birinden mezun olmak, KPSS P93 Puan türünde 70 ve üzerinde puan almış olmak, V.H.K.İ Kadrosu için atamaları gerçekleştiği tarihten itibaren 5 yıl süre ile nakil ve görevlendirme talep etmeyeceklerini kabul etmek.

 

Advertisement. Scroll to continue reading.

AŞCI Kadrosu için İstanbul Merkez Teşkilatında çalışacak kişi için Önlisans bölümü olarak Aşçılık, Hazır Yemek ve Aşçılık, Mutfak Yönetimi, Yemek Pişirme Teknikleri, Gastronomi ve Mutfak Sanatları önlisans programlarından herhangi birinden mezun olmak ve KPSS P93 Puan türünde 70 puan ve üzerinde Puan almış olmak.

Advertisement. Scroll to continue reading.

BİYOLOG Kadrosu için İzmir Adli Tıp Grup Başkanlığı’nda çalışacak kişiler için Lisans bölümü Biyoloji, Tıbbi Biyolojik Bilimler, Biyoloji Bilimleri ve Biyomühendislik, Moleküler Biyoloji, Moleküler Biyoloji ve Genetik, Biyoteknoloji, Moleküler Biyoteknoloji, Biyoteknoloji ve Moleküler Biyoloji lisans programları herhangi birinden mezun olmak Bu kadroya atanacak personel, göreve başladığı tarih itibarıyla (Beş) yıl çerisinde nakil ve görevlendirme talep etmeyeceklerini kabul etmek. KPSS P3 puan türünde 70 ve üzerinde puan almış olanlar başvuruda bulunabileceklerdir.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Reklam
Reklam

SAĞLIK TEKNİKERİ (Otopsi) Kadrosu İçin İstanbul Merkez, Ağrı Adli Tıp Şube, Çanakkale Adli Tıp Şube ve Sakarya Adli Tıp Şube için Önlisans mezunu Adli Tıp Teknikerliği, Otopsi Yardımcılığı, Adli Tıp önlisans programlarından herhangi birinden mezun olmak. KPSS P93 Puan türünde en az 70 ve üzerinde Puan almış olmak ve göreve başlama tarihinden itibaren 5 (Beş) yıl süre içerisinde nakil ve görevlendirme talep etmeyeceğini kabul eden adaylar başvuru yapabileceklerdir.

Başvuru Şekli ve Yeri

Gerekli şartları taşıyan adaylar başvurularını https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr internet sitesi üzerinden 16 Ağustos 2021 Pazartesi günü saat 10:00’da başlayıp, 27 Ağustos 2021 Cuma günü saat 23:59 aralığında yapabileceklelerdir. https://www.atk.gov.tr/

Reklam

Anlık Tüm İş İlanlarına Ulaşmak İçin Mobil Uygulamalarımızı İndirebilirsiniz.

iOS Android Huawei

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam
*