Reklam

Sözleşmeli 37 Sağlık Çalışanı Alımı Yapılacak

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesinde çalıştırılmak üzere 37 adet sözleşmeli personel alımı için İlan yayınladı. Son Başvuru Tarihi İlanın Resmi gazetede Yayınlandığı tarihten itibaren 15 gündür.

Reklam

Sözleşmeli Personel Alımı

Resmi Gazetede yayınlanan ilana göre Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Üniversitenin Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesinde çalıştırılmak üzere 37 adet sözleşmeli personel alımı için İlan yayınladı.

Reklam

Başvuru İçin İstenen Belgeler

657 Sayılı Devlet Memurları Kanunun 4. Maddesi (B) fıkarsı gereğince istihdam edilmek üzere 37 sağlık personeli alımı için 2020 KPSS P94 lise mezunları için,2020 KPSS Önlisans Mezunları için P93 ve Lisans Mezunları için 2020 KPSS P3 puanları esas alınacaktır. Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumları olmaması gerekmektedir. Resmi Gazetede Yayınlanan İlan Kılavuzunda yer alan ilgili şartları taşıyor olmak gerekmektedir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Başvuru Şekli

Gerekli şartları taşıyan ve ilana başvuru yapmak isteyen adaylar https://4bilan.comu.edu.tr adresinden online başvuru yapılacak olup istenilen belgeleri sisteme eksiksiz olarak yüklemesi ve başvurularını tamamlayabileceklerdi. Şahsen veya posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru Kılavuzu

Advertisement. Scroll to continue reading.
Reklam
Reklam
Advertisement. Scroll to continue reading.
Reklam

Anlık Tüm İş İlanlarına Ulaşmak İçin Mobil Uygulamalarımızı İndirebilirsiniz.

iOS Android Huawei

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam
*