Sosyal Güvenlik Kurumu 45 Personel Alıyor

Sosyal Güvenlik Kurumu kayıt dışı istihdamla mücadele birimi için 45 personel alımı yapacak. Başvuru için son gün 13 Ağustos 2021 olacak.

SGK personel alımı ilanı yayınladı. Kadın istihdamını teşvik etmek için hibe destekleri kapsamında 45 personel alımı yapılacak. Adaylar çeşitli pozisyonlarda görevlendirilmek üzere alınacak. 27 aylık sözleşme kapsamında görevlendirilecek olan personeller ve iş tanımları hakkında detayı bilgi kurumun resmi internet sitesinde bulunuyor.

SGK Personel Görevleri

SGK personel alımı seçme sınavı için çeşitli kadrolarda personel alımı yapacak. Yerel ve merkez ofis üyeleri olarak görev yapacak olan personeller için en az 5 yıllık iş deneyimine sahip olma şartı aranıyor. Özellikle proje koordinatörü, idari işler görevlisi ve operasyon görevlisi olarak çalışacak olan personeller Ankara 5, İstanbul 10, Aydın, Denizli, Samsun, Kahramanmaraş 3’er, Şanlıurfa 2 tam zamanlı personel şeklinde alınacak.

Proje kapsamında işyerlerine izleme ziyaretleri yapacak olan personeller aynı zamanda proje başvurularını almak, toplantı ve organizasyonların tutanaklarını hazırlamak gibi birçok görevden sorumlu olacak.

Başvuru Tarihi ve Yeri

Adaylar www.sgk.gov.tr üzerinden alacakları başvuru formuyla Ankara’daki SGK Sigorta Primleri Genel Müdürlüğü,’ne başvuru yapacaklar. Zarfın içinde evraklarla birlikte başvurulacak olan pozisyon ve iletişim bilgileri yer alacaktır.

Sosyal Güvenlik Kurumu personel ilanı başvurusu için son tarih 13 Ağustos olarak belirlendi. Bu tarihe kadar ilgili belgelerle birlikte başvurunun yapılması talep ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.