Reklam

Sonuç Almak İçin Eylem Kararı Aldık

Memur Sen Genel Başkanı Ali Yalçın Açıkladı toplantıdan eylem kararı çıktığı belirtildi.

Reklam

 Sonuç Almak İçin Eylem Kararı Aldık, Sendika Memur Sen İl Temsilcileri Toplantısı Gerçekleşti

Memur Sen 34. İl Temsilcileri toplantısı gerçekleşti Ankara’da gerçekleştirilen toplantıya Memur sen genel başkanı Ali Yalçın ve yönetim kurulu üyeleri ve bağlı sendikaların genel başkanları ile il temsilcileri katıldı. Toplantıda 6. dönem toplu sözleşme görüşmelerinde hükümet tarafının verdiği zam teklifi değerlendirildi ve verilen zam teklifinin müzakere edilemeyecek seviyelerde olduğu vurgulandı.

Reklam

Yeni Teklif Bekliyoruz

Reklam

Sonuç Almak İçin Eylem Kararı Aldık, Memur sen genel başkanı Ali Yalçın yaptığı açıklamada hükümetin yapmış olduğu 6. dönem maaş zammı teklifini beklentilerimizi karşılamaktan uzak müzakereleri başlatacak düzeyde olmadığı ve pazarlık yapılabilecek seviyede bir teklif olmadığını müzakere yapılabilecek bir teklifin süresi içerisinde hükümetin yeni bir teklif ile masaya gelmesini beklediklerini açıkladı.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Sonuç Almak İçin Eylem Kararı Aldık, Eylem Kararı Alındı

Memur sen İl Temsilcileri toplantısında ayrıca Kamu İşveren teklifimize olumlu bakış üretmesine ve imzaya davet içeren tekliflere katkı sunması ve sürece olumlu katkı sunmak ve kamuoyunun konuya dair farkındalığını arttırmak amacıyla makul olan tekliflerimizin kabulü için Demokratik hakkımızı kullanmak amacıyla Ankara’da 19.08.2021 Perşembe günü saat 18:00 Eylem yapılması kararı aldıklarını açıkladı.

Advertisement. Scroll to continue reading.

WEB SİTEMİZDEKİ TÜM İŞ İLANLARI BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Advertisement. Scroll to continue reading.

 WEB SİTEMİZDEKİ TÜM İŞKUR İLANLARI BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ  

   WEB SİTEMİZDEKİ MEMURALIMI İLANLARI BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ   

   WEB SİTEMİZDEKİ PERSONEL ALIMI İLANLARI BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ 

  İLAN İLE İLGİLİ SORMAK İSTEDİKLERİNİZ Mİ VAR YORUM ALANINA MERAK ETTİĞİNİZ KONULARI YAZIN. SİZLERE EN KISA SÜRE  İÇERİSİNDE SORULARINIZ İLE İLGİLİ DÖNÜŞ YAPILACAKTIR.

Reklam
Reklam

Anlık Tüm İş İlanlarına Ulaşmak İçin Mobil Uygulamalarımızı İndirebilirsiniz.

iOS Android Huawei

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam
*