Reklam

Sivas Öğretmenevi Aşçı Alımı Yapılacağı Duyuruldu

Sivas Öğretmenevi İŞKUR tarafından yayınlanan ilana göre Noter kurası ile Aşçı alacağını açıkladı son başvuru 02.08.2021

Reklam

Öğretmenevi Aşçı Alımı

Sivas Öğretmenevi Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü İŞKUR üzerinden yayınladığı ilana göre Aşçı alımı yapılacağını duyurdu İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana başvuru yapmak isteyen adaylar son gün 02.Ağustos.2021 günü olarak açıklandı.

Reklam

Başvuru Şartları

Advertisement. Scroll to continue reading.
Advertisement. Scroll to continue reading.

İŞKUR üzerinden yayınlan ilan için başvuru yapmak isteyen adaylar 18 ile 45 yaş arasında en az ilkokul mezunu en fazla lise mezunu olması gerekmektedir. İkametgah olarak Sivas Merkez ilçelerinde oturuyor olmalıdır. Aşçı Usta Belgesine ve Hijyen belgesine sahip olması gerekmektedir. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar İŞKUR üzerinden kullanıcı adı ve şifreleri veya e devlet ile giriş yapıldıktan sonra ilan numarası ile başvuruda bulunabilecekleri gibi Alo 170 İŞKUR hattını arayarak ilan numarasını belirttikten sonra başvurularını yapabileceklerdir.

Noter Kurası Yapılacak

Başvurular tamamlandıktan sonra 06.Ağustos.2021 tarihi saat 11:00 Noter kurası ile belirlenen adaylara uygulamalı sınav yapılarak işe alınacak aday belirlenecektir.

Reklam
Reklam
Advertisement. Scroll to continue reading.
Reklam

Anlık Tüm İş İlanlarına Ulaşmak İçin Mobil Uygulamalarımızı İndirebilirsiniz.

iOS Android Huawei

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam
*