Sendika Memur Sen Sonuç Almak İçin Eylem Kararı Aldık

Memur Sen Genel Başkanı Ali Yalçın Açıkladı toplantıdan eylem kararı çıktığı belirtildi.

  İl Temsilcileri Toplantısı Gerçekleşti

Memur Sen 34. İl Temsilcileri toplantısı gerçekleşti Ankara’da gerçekleştirilen toplantıya Memur sen genel başkanı Ali Yalçın ve yönetim kurulu üyeleri ve bağlı sendikaların genel başkanları ile il temsilcileri katıldı. Toplantıda 6. dönem toplu sözleşme görüşmelerinde hükümet tarafının verdiği zam teklifi değerlendirildi ve verilen zam teklifinin müzakere edilemeyecek seviyelerde olduğu vurgulandı.

Yeni Teklif Bekliyoruz

Memur sen genel başkanı Ali Yalçın yaptığı açıklamada hükümetin yapmış olduğu 6. dönem maaş zammı teklifini beklentilerimizi karşılamaktan uzak müzakereleri başlatacak düzeyde olmadığı ve pazarlık yapılabilecek seviyede bir teklif olmadığını müzakere yapılabilecek bir teklifin süresi içerisinde hükümetin yeni bir teklif ile masaya gelmesini beklediklerini açıkladı.

Eylem Kararı Alındı

Memur sen İl Temsilcileri toplantısında ayrıca Kamu İşveren teklifimize olumlu bakış üretmesine ve imzaya davet içeren tekliflere katkı sunması ve sürece olumlu katkı sunmak ve kamuoyunun konuya dair farkındalığını arttırmak amacıyla makul olan tekliflerimizin kabulü için Demokratik hakkımızı kullanmak amacıyla Ankara’da 19.08.2021 Perşembe günü saat 18:00 Eylem yapılması kararı aldıklarını açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.