Reklam

Samsun Belediyesi Personel Alımı Şartları Nelerdir

Samsun Belediyesi 70 zabıta memuru, 40 itfaiye eri olmak üzere 110 belediye personeli alımı yapacağını duyurdu.

Reklam

Samsun Belediyesi 110 personel alımı yapıyor. 20 Ağustos 2021 son başvuru tarihi olmak üzere KPSS puanıyla personel alımı yapılacak. Zabıta ve itfaiye eri alımları için KPSS’den en az 70 puan ve üzerinde puan alınması gerekiyor. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan adayların evraklarıyla birlikte şahsen başvurularını tamamlaması bekleniyor.

Samsun Belediye Personeli Alımı Şartları

Samsun Belediyesi itfaiye alımı için kadınlarda en az 160, erkeklerde en az 167 boya sahip olunması gerekiyor. Boy ve kilo tespitleri belediye yapacak olup, başvuracak adayların 30 yaşından gün almamış olmaları gerekiyor. Başvuru http://www.samsun.bel.tr üzerinden başvuru formu doldurularak elektronik olarak imzalanacak.

Kuruma onaylatılacak olan kimlik belgeleri ve mezuniyet belgelerinin ardından KPSS sonuç belgesinin de başvuru evrakları arasına eklenmesi gerekiyor. 3 adet fotoğraf, HES kodu, eğitim bilgileri, askerlik durum belgesi ve sınava giriş belgeleri beraberinde yapılacak olan başvurular sonucu adayların sınava katılma durumu incelenecektir.

Reklam

Başvuru Tarihi ve Yeri

Advertisement. Scroll to continue reading.

Son başvuru tarihi 20 Ağustos olarak belirlenmiştir. Adaylar evraklarıyla birlikte yapacakları başvurularını teslim ederken sağlık personelleri gözetiminde boy ve kilo ölçümleri de yapılacaktır.

Samsun zabıta alımı başvurusu için de adayların gerekli belgeler beraberinde aynı tarihlerde başvurularını gerçekleştirmesi bekleniyor. Tüm belgeler HES kodu beraberinde teslim edilecektir.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Advertisement. Scroll to continue reading.
Reklam
Reklam
Reklam

Anlık Tüm İş İlanlarına Ulaşmak İçin Mobil Uygulamalarımızı İndirebilirsiniz.

iOS Android Huawei

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam
*