Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi 29 Daimi İşçi Alımı Yapacak

Sakarya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ilanına göre Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'nde istihdam edilmek üzere 29 daimi işçi alımı yapılacak.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi 29 İşçi Alımı Yapacak

Sakarya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ilanına göre Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nde istihdam edilmek üzere 29 daimi işçi alımı yapılacak.

Şartlar ve Son Başvuru Tarihi

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi 29 İşçi Alımı ilanında adayların, en az ortaöğretim en çok lise mezunu olmaları,18-45 yaş aralığında olmaları, Sapanca ilçesinde ikamet ediyor olmak gerekiyor. Mülakata girmeye hak kazanan adayların listesi https://personel.subu.edu.tr/tr internet adresinde yayınlanacaktır.

Kura Yeri ve Tarihi

İŞ-KUR tarafından Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’ne bildirilen aday listeleri, kura yeri, kura tarihi, kura sonuçları ve diğer her türlü duyurular (https://personel.subu.edu.tr/tr) internet adresinden duyurulacaktır. Temizlik görevlisi olarak daimi biçimde istihdam edilecek personel 29 personelden mülakata çağırılacakların belirlenmesi için yapılacak kura çekimi, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörlük Binası Konferans Salonu’nda 01 Eylül 2021 günü saat 10:00 ‘da gerçekleştirilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.