Reklam

Sağlık Bakanından Yüz Yüze Eğitim Açıklaması

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Bu gün toplanan Bilim Kurulu sonrasında Yüz Yüze Eğitim ve Okulların Açılması Konusunda açıklamalarda bulundu.

Reklam

Sağlık Bakanı Koca’dan Yüz Yüze Eğitim Açıklaması

Bu gün gerçekleştirilen Bilim Kurulu toplantısı sonrası açıklamalarda bulunan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yaptığı videolu açıklamada salgın nedeniyle milyonlarca öğrenci ve öğretmenin merakla beklediği o soruya açıklık getirdi. Bakan Koca, yüz yüze eğitimden vazgeçmenin söz konusu olamayacağını ve tüm okulların zamanında açılacağını kaydetti.

Tüm Okullar Zamanında Açılacak

Advertisement. Scroll to continue reading.
Reklam

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulu toplantısı sonrası yaptığı yazılı açıklamada okulların ne zaman açılacağına dair değerlendirmelerde bulundu. Bir buçuk yılı aşkın süredir yüz yüze eğitimden mahsur kalan öğrencilerin, okullarına zamanında başlayacaklarını açıkladı. Koşullar ne olursa olsun öğrencileri koruyarak uygulamalı ve yüz yüze eğitime devam edileceğini açıklayan Bakan Koca; bu konu ile ilgili tüm hazırlıkların devam ettiğini açıkladı.

Reklam

Öğretmenlerin Aşılanması En Önemli Adım

Alınacak tedbirlerin içinde ilk sırada öğretmenleri, öğretim üyeleri ve ailelerinin aşılanması olduğunu belirten Bakan Koca, salgınla mücadelede aşının artık bir teşvik ya da tercih değil toplumsal ödev olduğunu sözlerine ekledi.

Reklam
Advertisement. Scroll to continue reading.
Advertisement. Scroll to continue reading.
Reklam

Anlık Tüm İş İlanlarına Ulaşmak İçin Mobil Uygulamalarımızı İndirebilirsiniz.

iOS Android Huawei

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam
*