Reklam

Polis Akademisi Personel Alımı Yapacağını açıkladı

Polis Akademisi Trafik ve Adli Bilimler Enstitüsü’ne yüksek lisans ve doktora düzeyinde öğrenci alımı yapılacak.

Reklam

Güvenlik Bilimleri Enstitüsü Polis Akademisi personel alımı yapıyor. 26 Temmuz ile 6 Ağustos tarihleri arasında alım yapılacak olup, tezli yüksek lisans öğrencisi ve ALES’ten en az 70 YDS’den 65 alan doktora öğrencisi alınacaktır. Hem yerli hem de yabancı uyruklu personel alımları için başvurusunu yapacak olan adaylar lisans bölümü fark etmeksizin ilgili konumlara alınacaktır.

Polis Akademisi Öğrenci Alımı Şartları

Polis akademisi öğrenci alımı için en fazla 3 kişilik alım yapılacak. Şahsen yapılacak olan başvurular için lisansüstünde bölüm şartı aranmamaktadır. Başvurular için https://ais.pa.edu.tr/ üzerinden açılacak olan başvuru formu doldurulacaktır. Adayların başvuru belgeleriyle birlikte not dökümlerini ve sınav sonuç belgelerini iletmeleri gerekmektedir. Ayrıca 50 TL başvuru ücretini yatırdıklarını belirtir dekontu başvuru evraklarıyla birlikte ilgili insan kaynakları bölümüne iletmeleri gerekmektedir.

Reklam

Başvuru Tarihi ve Yeri

Advertisement. Scroll to continue reading.

Başvuru tarihleri 26 Temmuz ile 6 Ağustos arasındadır. 16-20 Temmuz tarihlerinde yapılacak olan mülakat sonucuna göre kesin kayıt işleri 13-17 Eylül tarihlerinde yapılacaktır.

Güvenlik Bilimleri personel alımı başvurusu için yerli ve yabancı uyruklu adaylar alınacaktır. Her aday için gereken başvuru koşulları üzerinden takip edilecektir.

Reklam
Reklam
Advertisement. Scroll to continue reading.
Advertisement. Scroll to continue reading.
Reklam

Anlık Tüm İş İlanlarına Ulaşmak İçin Mobil Uygulamalarımızı İndirebilirsiniz.

iOS Android Huawei

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam
*