Reklam

Öğretmenlere Haftada 2 Kez PCR Testi Zorunlu Olacak

Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı sonrası açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı, öğretmenlere haftada 2 kez PCR testi uygulanacağını duyurdu.

Reklam

Aşısız Öğretmenlere PCR Testi Yapılacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı sonrasında açıklamalarda bulundu. Beş saatten fazla süren toplantı sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önemli açıklamalarda bulundu.

Reklam

Aşısız Öğretmene Haftada İki Kez PCR Testi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kabine toplantısı sonrasında yaptığı açıklamada; henüz aşı olmamış öğretmen ve okul personeli için haftada iki kez PCR testi yapılması zorunluluğu getirildiğini açıkladı. Ayrıca henüz aşı olmamış üniversite öğrencileri ve çalışanlarından da düzenli olarak PCR testi talep edileceğini açıklayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan; uçak, şehirlerarası yolculuk, konser ve sinema gibi toplu faaliyetler için de PCR testinin zorunlu tutulacağını açıkladı.

Altı İl İçin Aşı Çağrısı

Advertisement. Scroll to continue reading.
Advertisement. Scroll to continue reading.

Şanlıurfa, Mardin, Bitlis, Muş, Gümüşhane ve Diyarbakır illerinin hala kırmızı kategoride yer aldığını belirten Cumhurbaşkanı, bu illerde yaşayan vatandaşlarımızın aşılarını olmaları konusunda çağrıda bulundu.

 

Advertisement. Scroll to continue reading.
Reklam
Reklam
Reklam

Anlık Tüm İş İlanlarına Ulaşmak İçin Mobil Uygulamalarımızı İndirebilirsiniz.

iOS Android Huawei

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam
*