Reklam

Mollaköy Belediyesi Daimi İşçi Alımı

İŞKUR da Yayınlanan İlana Göre Mollaköy Belediye Başkanlığında İstihdam edilmek Üzere Daimi İşçi İlaçlamacı Alımı Yapılacak Başvuruda Bulunmak İsteyen Adaylar İçin Son Başvuru Tarihi 02.08.2021

Reklam

Mollaköy Belediyesi Daimi İşçi Alım İlanı Yayınlandı

İŞKUR üzerinden alım gerçekleştirecek olan Mollaköy Belediye Başkanlığı yayınlanan ilanda İlaçlamacı alımı gerçekleştirileceğini duyurdu. Başvuru için son tarih 02.08.2021

KPSS ve Yaş Sınır Şartı Yok

Mollaköy Belediyesi Daimi İşçi Alımı, İŞKUR üzerinden alımı gerçekleştirilecek olan İlaçlamacı kadrosu İçin başvuruda bulunmak isteyen adaylar En az Lise en fazla Lisans Mezunu, 18 yaşını tamamlamış, Bitki Zararlıları ile Mücadele Kursu Sertifikasına sahip olmalı ve Erzincan Merkezde İkamet ediyor olması şartları aranmaktadır.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Reklam

Mollaköy Belediyesi Daimi İşçi Alımı, Başvuru ve Kura Yeri

Mollaköy Belediye Başkanlığı İlaçlamacı (Bitki Zararlıları ile Mücadele) kadrosuna başvurmak isteyen adaylar için İŞKUR İlan No:00006159747 ile birlikte İŞKUR üzerinden 02.08.2021 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvurularını İŞKUR kullanıcı adı ve şifreleri ile veya Alo 170 numaralı telefondan ilan numaralarını belirtip yapabilecekleri gibi e devlet girişi yapılarak gerçekleştirilebilmektedir. Mollaköy Belediye Başkanlığı Hizmet Binasında 10.08.2021 tarihinde saat 10:00-11:00 saatleri arasında kura çekimi gerçekleştirilecektir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

WEB SİTEMİZDEKİ TÜM İŞ İLANLARI BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 WEB SİTEMİZDEKİ TÜM İŞKUR İLANLARI BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ  

   WEB SİTEMİZDEKİ MEMURALIMI İLANLARI BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ   

   WEB SİTEMİZDEKİ PERSONEL ALIMI İLANLARI BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ 

  İLAN İLE İLGİLİ SORMAK İSTEDİKLERİNİZ Mİ VAR YORUM ALANINA MERAK ETTİĞİNİZ KONULARI YAZIN. SİZLERE EN KISA SÜRE  İÇERİSİNDE SORULARINIZ İLE İLGİLİ DÖNÜŞ YAPILACAKTIR.

Reklam
Reklam
Advertisement. Scroll to continue reading.
Reklam

Anlık Tüm İş İlanlarına Ulaşmak İçin Mobil Uygulamalarımızı İndirebilirsiniz.

iOS Android Huawei

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam
*