Reklam

Mevsimlik Çalışan Aileler İçin Mobil Okul Projesi Başladı

Tarım işçilerinin yoğun olduğu 11 İlde "Mobil Okul Projesini" başlatıyoruz diyen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Tarım İşçilerinin çocukları için gerekli eğitimi her zaman ve her yerde vermeye kararlı olduklarını söledi

Reklam

Mevsimlik Çalışan Aileler İçin Mobil Okul Projesi Başladı, Mobil Okullar Geliyor

Milli Eğitim Bakanlığı Ziya Selçuk açıklamada Tarım işçilerinin yoğun olduğu 11 İlde “Mobil Okul Projesini” başlatıyoruz dedi.

Bakan 11 Mobil Okul Açılacağını Duyurdu

Mevsimlik Çalışan Aileler İçin Mobil Okul Projesi Başladı, Mobil Okul Projesi kapsamında Türkiye’nin Çeşitli illerinden öğrencilerle birlikte tarım alanlarında çalışmak için yaz aylarında göç eden mevsimlik işçilerin çocuklarını da düşündüklerini aktaran Bakan Selçuk Adana, Ankara, Çanakkale, Diyarbakır, Manisa, Mersin, Ordu, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak ve Hatay’da ‘Telafide Ben de Varım’ programı için ‘Mobil Okullar’ kurulduğunu açıkladı.

Bakan Mobil Okulu Ziyaret Etti

Advertisement. Scroll to continue reading.
Reklam
Reklam

Mevsimlik Çalışan Aileler İçin Mobil Okul Projesi Başladı, Ankara Kahramankazan ilçesi Çimşt mahallesindeki Mobil Okulu ziyaret eden Milli Eğitim Bakanı İlçeye 10 km uzaklıktaki Çadırlarda kalan ailelerinin her sınıftan toplam 62 Çocuk için Okuma, Yazma, Zeka oyunları Müzik , Açık hava oyunları Okul öncesi etkinlik ve masal sınıflarını ziyaret ederek Çocukların eğitim ihtiyaçlarının karşılanmasının sorumlulukları olduğunu belirten Bakan Selçuk Sosyal duygusal, fiziksel, kültürel, sportif, akıl oyunları alanında, okuma yazmadan matematikteki temel kavramlara kadar her alanda eğitim faaliyetlerini sürdürüyorlar. “Her öğrencinin ihtiyaçlarının belirlendiğini ve gerekli içeriklerin meslektaşlarının öğrencilere uygun olarak gerekli içeriklerin hazırlandığını belirtti.

WEB SİTEMİZDEKİ TÜM İŞ İLANLARI BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Advertisement. Scroll to continue reading.
Advertisement. Scroll to continue reading.

 WEB SİTEMİZDEKİ TÜM İŞKUR İLANLARI BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ  

   WEB SİTEMİZDEKİ MEMURALIMI İLANLARI BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ   

   WEB SİTEMİZDEKİ PERSONEL ALIMI İLANLARI BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ 

  İLAN İLE İLGİLİ SORMAK İSTEDİKLERİNİZ Mİ VAR YORUM ALANINA MERAK ETTİĞİNİZ KONULARI YAZIN. SİZLERE EN KISA SÜRE  İÇERİSİNDE SORULARINIZ İLE İLGİLİ DÖNÜŞ YAPILACAKTIR.

Reklam
Reklam

Anlık Tüm İş İlanlarına Ulaşmak İçin Mobil Uygulamalarımızı İndirebilirsiniz.

iOS Android Huawei

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam
*