Reklam

MEB İl Müdürlerine Okulların Açılması İçin Talimat

İl Müdürlerine Okulların açılması için gerekli çalışmaların bir an evvel tamamlanarak okulların zamanında açılması için gerekli tedbirlerin alınması talimatını verdi.

Reklam

MEB İl Müdürlerine Milli Eğitim Bakanından Talimat

Yeni Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer göreve geldiği ilk günden itibaren Okulların açılmasına büyük özen gösteriyor ve görev değişimi sırasında yaptığı açıklama ile de bu yönde kararlı adımlar atacağının sinyallerini şu sözlerle ifade etmişti” Okulların açılması için vakaların sıfırlanmasını bekleyemeyiz” bu sözler ile öncelikli olarak okulların açılmasını hedeflediklerini belirtti.

81 İl Milli Eğitim Müdürüne Talimat Verdi

Reklam

Bakan Özer 81 İl Milli Eğitim Müdürü ile yaptığı toplantıda İl Müdürlerine Okulların açılması için gerekli çalışmaların bir an evvel tamamlanarak okulların zamanında açılması için gerekli tedbirlerin alınması talimatını verdi.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Okulların Açılış Tarihi 6 Eylül

Milli Eğitim İl Müdürleri Toplantısında İl Müdürleri ile Yeni Bakan Yardımcıları ve Bakanlık Genel Müdürleri ile tanışma toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda Bakan Özer Okulların 6 Eylül de planlanan şekilde açılması ve öğretmenler ile öğrencilerin bir an önce okullarında buluşması için gereken tüm hazırlıkların tamamlanmasını istediklerini belirtti.

Reklam
Reklam
Advertisement. Scroll to continue reading.
Advertisement. Scroll to continue reading.
Reklam

Anlık Tüm İş İlanlarına Ulaşmak İçin Mobil Uygulamalarımızı İndirebilirsiniz.

iOS Android Huawei

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam
*