Reklam

Maden Araştırma Kurumu Daimi İşçi Alacak

Türkiye Enerji, Nükleer Maden Araştırma Kurumu İşkur Üzerinden Kura İle 20 Daimi İşçi Alacak Yapılan Açıklamaya Göre Son başvuru Tarihi 30.07.2021

Reklam

Türkiye Enerji, Nükleer Maden Araştırma Kurumu 20 Daimi İşçi Alacak
Türkiye Enerji, Nükleer Maden Araştırma Kurumu İŞKUR üzerinden 20 daimi işçi alımı yapacak İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlara göre son başvuru tarihi 30.07.2021 tarihi olarak bildirildi.

Başvuru Yapılacak Bölümler

2 Adet Aşçı Yardımcısı İlanı için istenilen belgeler (ilan No:00006147799) KPSS sınavından en az 60 puan almış olmak ve Ankara İli ve İlçelerinde İkamet ediyor olmak şartı bulunmaktadır. Başvuruda bulunacak adayların 18 ile 30 yaş arasında olması gerekmektedir. Önlisans mezunu olmak, Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerden mezun olduğunu belgelemek veya Halk Eğitim Merkezi Müdürlükleri ile diğer resmi kurum veya kuruluşlarca düzenlenen kurslardan verilen Milli Eğitim Bakanlığının aşçılık mesleği için belirlediği kriterlere uygun aşçılık sertifikasına sahip olmak, Görevini yapmaya engel olacak sağlık sorunu bulunmamak, Talepler Ankara ili düzeyinde karşılanacağından, ilan tarihi itibarıyla Ankara’da ikamet ediyor olmak. Mesleki tecrübenin belgelenmesi gerekmekte olup, mesleki tecrübenin belirlenmesinde başvurulan mesleki alanda sosyal güvenlik kurumlarına prim ödemek suretiyle geçen hizmet süreleri dikkate alınacaktır.
Aşçı Yardımcısı için başvuruda bulunan adaylar için İŞKUR tarafından bildirilen liste için sözlü sınav yeri ve tarihi Belge teslimi www.tenmak.gov.tr adresinden adaylara duyurulacaktır.

Reklam

10 Adet Güvenlik Görevlisi (Silahlı) ilanı için istenilen belgeler(İlan No:00006148978)Görevini yapmaya engel olacak sağlık sorunu bulunmamak, 5188 sayılı kanun gereği Özel Güvenlik Temel Eğitimini başarı ile tamamlamış olmak, Valilik tarafından düzenlenen Özel Güvenlik Kimlik (silahlı) Kartına sahip olmak (Kimlik geçerlilik süresi dolanlar için yenileme eğitiminin yapılmış olması gerekmektedir.) Erkeklerde 170 cm, kadınlarda 160 cm’den kısa boylu olmamak. Talepler Ankara ili düzeyinde karşılanacağından, ilan tarihi itibarıyla Ankara’da ikamet ediyor olmak, en az ortaöğretim mezunu olmak ve 18 ile 30 yaş aralığında olmak.

6 Adet Temizlik Görevlisi için (ilan No:00006149290) en az lise mezunu olmak Ankara ili ve İlçelerinde İkamet ediyor olmak 18-30 yaş arlığında olmak Yükleme-taşıma işleri de yapacağından görevini yapmaya engel olacak sağlık sorunu bulunmamak.

2 Adet Temizlik Görevlisi için (İlan No:00006149253)Yükleme-taşıma işleri de yapacağından görevini yapmaya engel olacak sağlık sorunu bulunmamak. Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananların İşçi Olarak Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin 4. maddesinin (a) ve (ğ) bendi kapsamında durumlarını belgelendirmek. Talepler Ankara ili düzeyinde karşılanacağından, ilan tarihi itibarıyla Ankara’da ikamet ediyor olmak.18 ile 30 yaş aralığında olmak

Advertisement. Scroll to continue reading.

Başvuru

Advertisement. Scroll to continue reading.

İlanlara başvuruda bulunmak isteyen adaylar İŞKUR internet sitesi üzerinden istedikleri bölüme kullanıcı adı ve şifrelerini girdikten sonra bölümün ilan numaraları ile başvuru yapabilecekleri gibi ALO 170 numaralı İŞKUR hattı üzerinden de ilan numaralı ile başvuru yapabileceklerdir.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Reklam
Reklam
Reklam

Anlık Tüm İş İlanlarına Ulaşmak İçin Mobil Uygulamalarımızı İndirebilirsiniz.

iOS Android Huawei

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam
*