Reklam

LGS Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

Liselere Geçiş Sistemi Kapsamında 1. Yerleştirme Sonuçları Açıklandı Sonuçlara Milli Eğitim Bakanlığının İnternet Sitesinden Ulaşılabilir

Reklam

Liselere Geçiş Sınavı LGS Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

Milli Eğitim Bakanlığınca yapılan açıklamaya göre Liselere Geçiş Sınavı kapsamına birinci yerleştirme sonuçlarının açıklandığı bildirildi.

Reklam

Sonuçlar Milli Eğitim Bakanlığı Sitesinde

LGS Yerleştirme Sonuçları Açıklandı, Liselere giriş sınavına katılan ve liselere yerleştirme kapsamında tercihleri alınan öğrenciler için yerleştirme sonuçları öğrencilerin erişimine açıldı. Sonuçlarını öğrenmek isteyen öğrenciler http://sonuc.meb.gov.tr internet adresinden Doğum tarihleri ile birlikte TC Kimlik numaraları ile giriş yaparak 1. yerleştirme sonuçlarını öğrenebileceklerdir.

Reklam

Nakil Yerleştirme Başladı

LGS Yerleştirme Sonuçları Açıklandı, LGS 1. yerleştirme sonuçlarına göre 1. nakil tarihleri 26-30/07/2021 tarihleri arasında yapılabilecektir. Yapılan Nakil başvuru sonuçları ise 02/07/2021 tarihinde açıklanacaktır. Liselere yerleştirme sonuçları 2. nakil işlemi ise 02-06/08/2021 tarihleri arasında başvuru işlemleri gerçekleştirilecek olup 09/08/2021 tarihinde açıklanacak ve Liselere Geçiş süreci hiç bir liseye yerleşemeyen öğrenciler için il/İlçe öğrenci yerleştirme komisyonlarınca yerleştirme başvuruları alınacak olup 20/08/2021 tarihinde yerleştirme süreci tamamlanmış olacaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Advertisement. Scroll to continue reading.

WEB SİTEMİZDEKİ TÜM İŞ İLANLARI BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 WEB SİTEMİZDEKİ TÜM İŞKUR İLANLARI BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ  

   WEB SİTEMİZDEKİ MEMURALIMI İLANLARI BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ   

   WEB SİTEMİZDEKİ PERSONEL ALIMI İLANLARI BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ 

  İLAN İLE İLGİLİ SORMAK İSTEDİKLERİNİZ Mİ VAR YORUM ALANINA MERAK ETTİĞİNİZ KONULARI YAZIN. SİZLERE EN KISA SÜRE  İÇERİSİNDE SORULARINIZ İLE İLGİLİ DÖNÜŞ YAPILACAKTIR.

Reklam
Advertisement. Scroll to continue reading.
Reklam

Anlık Tüm İş İlanlarına Ulaşmak İçin Mobil Uygulamalarımızı İndirebilirsiniz.

iOS Android Huawei

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam
*