Reklam

LGS 1. Nakil Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

02.Ağustos 2021 tarihinde başlayan LGS yerleştirme 2. nakil tercih başvuruları 6 Ağustos 2021 tarihinde sona erecek ve sonuçlar 9 Ağustos'ta açıklanacak

Reklam

LGS Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcısı Mahmut Özer LGS kapsamında Birinci nakil dönemi sonucunda tercih yapan öğrencilerimizin %96 oranında istedikleri okullara yerleştirilmiştir dedi.

Okullarda %95 Doluluk Oluştu

Reklam

LGS 1. Nakil Yerleştirme Sonuçları Açıklandı, 26 Temmuz’da açıklanan birinci yerleştirme sonuçlarına göre sınav ile öğrenci alan okulların doluluk oranı %95 olarak gerçekleştirilmiştir. Bu yerleştirme oranları yerleştirmeye esas nakil sonucunda %98’e yükseldi dedi. Yerleştirme sonuçlarını meb.gov.tr internet adresinden öğrenebileceklerdir.

Reklam

2. Nakil Son Başvuru Tarihi 6 Ağustos 2021

LGS 1. Nakil Yerleştirme Sonuçları Açıklandı, 02.Ağustos 2021 tarihinde başlayan LGS yerleştirme 2. nakil tercih başvuruları 6 Ağustos 2021 tarihinde sona erecek ve sonuçlar 9 Ağustos’ta açıklanacak. ikinci yerleştirmeye esas nakil sonucunda hiçbir yere yerleşemeyen öğrenciler İl/İlçe öğrenci yerleştirme ve nakil komisyonlarınca yerleştirme başvuruları alınacak ve 20 Ağustosta yerleştirme süreci tamamlanmış olacak ve süreç sonunda tüm öğrenciler yerleştirilecek.

Advertisement. Scroll to continue reading.

WEB SİTEMİZDEKİ TÜM İŞ İLANLARI BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 WEB SİTEMİZDEKİ TÜM İŞKUR İLANLARI BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ  

   WEB SİTEMİZDEKİ MEMURALIMI İLANLARI BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ   

   WEB SİTEMİZDEKİ PERSONEL ALIMI İLANLARI BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ 

  İLAN İLE İLGİLİ SORMAK İSTEDİKLERİNİZ Mİ VAR YORUM ALANINA MERAK ETTİĞİNİZ KONULARI YAZIN. SİZLERE EN KISA SÜRE  İÇERİSİNDE SORULARINIZ İLE İLGİLİ DÖNÜŞ YAPILACAKTIR.

Reklam
Advertisement. Scroll to continue reading.
Advertisement. Scroll to continue reading.
Reklam

Anlık Tüm İş İlanlarına Ulaşmak İçin Mobil Uygulamalarımızı İndirebilirsiniz.

iOS Android Huawei

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam
*