Reklam

KPSS 65 Puan ile Tekniker Alımı

Karapınar belediyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere 1 adet Tekniker alım ilanı yayınlandı.

Reklam

KPSS 65 Puan ile Tekniker Alımı,

Yerel Yönetimler Genel Müdürlüğünden yapılan duyuruya göre Karapınar belediyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere 1 adet Tekniker alım ilanı yayınlandı.

KPSS 65 Puan ile Tekniker Alımı, Başvuru Şartları

Başvuruda bulunacak adayların D sınıfı sürücü belgesi ve üzerinde sürücü belgesine sahip olmak ve Ön Lisans Harita Teknikerliği Programından mezun olası şartı ile 23-25/08/2021 tarihleri arasında saat 10:00-16:00 arasında Karapınar Belediyesine müracaat edebileceklerdir. Başvuru internet üzerinden Belediyemiz www.karapinar.bel.tr resmi internet adresine, Bizzat veya iadeli taahhütlü posta yoluyla Hankapı Mah. İnönü Cad. No: 26 Karapınar/KONYA adresine göndererek başvuru yapabileceklerdir.(Geciken postalardan Belediyemiz sorumlu olmayacaktır.)Eksik bilgi ve belgelerle ya da nitelikleri uygun olmadığı halde yapılan başvurular, Belediyemizce değerlendirmeye alınmayacaktır.
Postadaki gecikmeler ve duyuruda belirtilen süre içinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Reklam

Sınav Yeri ve Zamanı

KPSS 65 Puan ile Tekniker Alımı, Başvuruları kabul edilen adayların sonuçları 31/08/2021 tarihinde belediyenin internet sitesinde yayınlanacaktır. Tekniker alımı sözlü sınavı Karapınar Belediyesi hizmet binasında için 06/09/2021 günü saat 10:00’da sözlü sınav yapılacaktır. Sözlü sınav aynı gün içinde bitirilemez ise ertesi günü devam edilecektir.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Reklam

Sözlü Sınavda Değerlendirilecek Konular

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi, Türkiye Cumhuriyeti Anayasası,657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu, Mahalli İdareler ilgili Temel Mevzuat ile kadro mesleki ve uygulamalı bilgi ve yeteneğin ölçülmesini konularında sözlü sınav komisyonu tarafından değerlendirilecektir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

WEB SİTEMİZDEKİ TÜM İŞ İLANLARI BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Advertisement. Scroll to continue reading.

 WEB SİTEMİZDEKİ TÜM İŞKUR İLANLARI BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ  

   WEB SİTEMİZDEKİ MEMURALIMI İLANLARI BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ   

   WEB SİTEMİZDEKİ PERSONEL ALIMI İLANLARI BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ 

  İLAN İLE İLGİLİ SORMAK İSTEDİKLERİNİZ Mİ VAR YORUM ALANINA MERAK ETTİĞİNİZ KONULARI YAZIN. SİZLERE EN KISA SÜRE  İÇERİSİNDE SORULARINIZ İLE İLGİLİ DÖNÜŞ YAPILACAKTIR.

Reklam
Reklam

Anlık Tüm İş İlanlarına Ulaşmak İçin Mobil Uygulamalarımızı İndirebilirsiniz.

iOS Android Huawei

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam
*