KPSS 65 Puan ile İkamet Şartı Olmadan Tekniker Alımı

Karapınar belediyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere 1 adet Tekniker alım ilanı yayınlandı.

KPSS 65 Puan ile Karapınar Belediyesi Tekniker Alımı

Yerel Yönetimler Genel Müdürlüğünden yapılan duyuruya göre Karapınar belediyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere 1 adet Tekniker alım ilanı yayınlandı.

Başvuru Şartları

Başvuruda bulunacak adayların D sınıfı sürücü belgesi ve üzerinde sürücü belgesine sahip olmak ve Ön Lisans Harita Teknikerliği Programından mezun olası şartı ile 23-25/08/2021 tarihleri arasında saat 10:00-16:00 arasında Karapınar Belediyesine müracaat edebileceklerdir. Başvuru internet üzerinden Belediyemiz www.karapinar.bel.tr resmi internet adresine, Bizzat veya iadeli taahhütlü posta yoluyla Hankapı Mah. İnönü Cad. No: 26 Karapınar/KONYA adresine göndererek başvuru yapabileceklerdir.(Geciken postalardan Belediyemiz sorumlu olmayacaktır.)Eksik bilgi ve belgelerle ya da nitelikleri uygun olmadığı halde yapılan başvurular, Belediyemizce değerlendirmeye alınmayacaktır.
Postadaki gecikmeler ve duyuruda belirtilen süre içinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Sınav Yeri ve Zamanı

Başvuruları kabul edilen adayların sonuçları 31/08/2021 tarihinde belediyenin internet sitesinde yayınlanacaktır. Tekniker alımı sözlü sınavı Karapınar Belediyesi hizmet binasında için 06/09/2021 günü saat 10:00’da sözlü sınav yapılacaktır. Sözlü sınav aynı gün içinde bitirilemez ise ertesi günü devam edilecektir.

Sözlü Sınavda Değerlendirilecek Konular

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi, Türkiye Cumhuriyeti Anayasası,657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu, Mahalli İdareler ilgili Temel Mevzuat ile kadro mesleki ve uygulamalı bilgi ve yeteneğin ölçülmesini konularında sözlü sınav komisyonu tarafından değerlendirilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.