Reklam

KPSS 60 Puan İle Kadrolu Memur Alımı Yapılacak

Hakkari Belediye Başkanlığı bünyesinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi olarak istihdam edilmek üzere Zabıta Memuru ve Düz Memur olmak üzere toplam 10 adet Kadrolu Memur alımı yapılacağını duyurdu.

Reklam

Belediye Başkanlığına 60 KPSS ile Memur Alımı Yapılacak

Yerel Yönetimler Genel Müdürlüğü’nden yapılan duyuruya göre Hakkari Belediye Başkanlığı bünyesinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi olarak istihdam edilmek üzere Zabıta Memuru ve Düz Memur olmak üzere toplam 10 adet Kadrolu Memur alımı yapılacağını duyurdu.

Başvuru Şartları

Zabıta ve Memur Kadroları için Yükseköğretim veren kurumların herhangi bir Lisans programından mezun olmak
KPSS P3 Puan türünde en az 60 puan almış olmak

Başvuru Yeri ve Şartları

Gerekli şartları taşıyan adaylar başvurularını 06.09.2021 ile 09.09.2021 tarihleri arasında başvuru esnasında istenilen belgeler ile birlikte Şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile Bulak Mahallesi Bulvar caddesi No: 8 Merkez/HAKKARİ adresine gönderebileceklerdir. Zabıta Memuru Kadroları Başvuruları boy ve kilo ölçümü yapılacak olmasından dolayı şahsen başvuru yapılacak olup adaylar belirtilen tarihler arasında Hakkari Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’ne istenilen belgelerle birlikte şahsen müracaat ederek başvuru sürecini tamamlayacaklardır. E-Posta ile veya diğer şekillerde yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Mülakat Yeri ve zamanı

Advertisement. Scroll to continue reading.

Zabıta Memuru alımı için; sözlü ve uygulamalı sınav yapılacak olup, sözlü sınav ve uygulamalı sınav 14-15.09.2021 tarihinde saat :10:00’da Hakkari Gençlik Spor İl Müdürlüğü Spor Kompleksi adresinde (Dağgöl Mahallesi Hastane Caddesi Merkez/ HAKKARİ) adresinde yapılacaktır. Sözlü ve uygulamalı sınav aynı gün içerisinde bitirilemez ise ertesi günlerde devam edilecektir.

Memur alımı için; sözlü sınav yapılacak olup, sözlü sınav 16-17.09.2021 tarihinde saat :10.00’da Belediye Başkanlığımız Hizmet Binası Meclis Salonunda yapılacaktır. Sözlü sınav aynı gün içinde bitirilemez ise ertesi günü devam edilecektir.
Sınav Konuları:

1) Mülakat Konuları;

Reklam

* Türkiye Cumhuriyeti Anayasası,

Advertisement. Scroll to continue reading.

*Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi,

Reklam

*657 sayılı Devlet Memurları Kanunu,

Reklam

*Mahalli İdareler İle İlgili Temel Mevzuat, konuları ile Kadroya ilişkin mesleki ve uygulamalı bilgi ve yeteneğin ölçülmesini kapsar.

2) Zabıta Memuru için uygulamalı sınav; kadro unvanına ilişkin mesleki bilgi ve yeteneğin ölçülmesi ve sportif dayanıklılık gibi özelliklerin ölçülmesini kapsayacak şekilde yapılır.

Reklam

Anlık Tüm İş İlanlarına Ulaşmak İçin Mobil Uygulamalarımızı İndirebilirsiniz.

iOS Android Huawei

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam
*