Reklam

KOSGEB İş Planı Ödülü Destek Programı Açıklandı

KOSGEB, girişimcilik konulu yarışmalarda başarılı olan iş planlarını ödüllendirerek teşvik edilmesini sağlamakta ve planın hayata geçirilmesine destek olmaktadır.

Reklam

İş planı ödülü destek programı, KOSGEB’in girişimcilik konulu yarışmalarda başarı gösteren iş planlarının, iş modellerinin veya da iş fikirlerinin ödüllendirilmesini sağlayan destek programıdır. Bu iş planı ödülü destek programının temel amacı ise girişimcilerin iş kurmalarına ve yürütmelerine teşvik etmektir.

İş Planı Ödülü Destek Programı Destek Unsurları

İş planı ödülü destek programı destek unsurları, iş planı ödülü yarışma türüne göre de değişiklik göstermektedir. Burada toplamda 4 adet yarışa türü vardır. Bu yarışma türleri ise şu şekildedir;

Reklam

• Yükseköğretim kurumları ile gerçekleştirilen yarışmalar kapsamında: 1. 25.000 TL, 2. 20.000 TL ve 3. 15.000 TL şeklindedir.
• Yurt içi veya da yurt dışı kurum ve kuruluşlar tarafından düzenlenen yarışmalar kapsamında: Burada ise ilk 3 için toplamda 100.000 TL’ye kadar şeklindedir.
• Yurt dışı orijinli girişimlerin iş fikirlerine yönelik ödüllü veya da ödülsüz, ulusal ya da uluslararası düzenlenen yarışmalar kapsamında: Burada 100.000 TL’ye kadar şeklindedir.
• KOSGEB tarafından düzenlenen iş planı ödülü: Burada ise ilk 3 için toplamda 100.000 TL’ye kadar şeklindedir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Daha iyi ve daha net bilgi almak için internet sitemizde bulunan bölümden inceleme yapabilir ve de yine aynı şekilde başvuru formlarını kolaylıkla doldurabilirsiniz.

Reklam
Reklam
Advertisement. Scroll to continue reading.
Advertisement. Scroll to continue reading.
Reklam

Anlık Tüm İş İlanlarına Ulaşmak İçin Mobil Uygulamalarımızı İndirebilirsiniz.

iOS Android Huawei

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam
*