Reklam

Koronavirüs Bilim Kurulu Bugün Toplanıyor

Koronavirus Bilim Kurulu 20 Bine Yaklaşan Vaka Sayıları Sonrasında Bu Gün Video Konferans Yoluyla Toplanacak Toplantı Sonrası Açıklamayı Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca yapacak.

Reklam

Aşı Zorunlu Olacak Mı? Yeni Kısıtlama Gelecek Mi?

Koronavirüs Bilim Kurulu Bugün Toplanıyor, Koronavirus Bilim Kurulu bugün saat 16.30 da video konferans yolu ile toplanacak Kurul Başkanı Dr. Fahrettin Koca Toplantıda alınacak kararları saat 18:00’da canlı olarak açıklayacak

Vaka sayısı 20 Bin Sınırında

Koronavirüs Bilim Kurulu Bugün Toplanıyor, Koronavirus vaka sayıları özellikle 9 günlük bayram tatili sonrasında hızlı bir şekilde 20 Bin sınırına yaklaşırken Aşılama oranlarının düşmesi yeni tedbirlerin gelebileceği endişesine neden olmaktadır. Şimdi akıllarda Aşı zorunlu olacak mı? Yeni kısıtlamalar olur mu? soruları akıllarda cevap aranmaya başlandı.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Reklam

Koronavirüs Bilim Kurulu Bugün Toplanıyor, Aşı Zorunlu Mu?

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca daha önceden yaptığı açıklamada çocuk aşıları dahil ülkemizde aşı zorunluluğunun bulunmadığını aşının gönüllülük esasına göre yapıldığını ve Dünyayı etkisi altına alan bu salgın döneminde hastalığı hafif atlatabilmenin tek yolunun Aşı olmaktan geçtiğini belirtti. Aşı olmak isteyen vatandaşlarımıza her türlü imkanın sunulduğunu ve gezici aşı timlerinin kırsal kesimlerde aralıksız çalışma yaptığını belirterek tüm sağlık çalışanlarına salgın döneminde göstermiş oldukları fedakarlıklardan dolayı teşekkür etti. Şimdi tüm gözler bugün saat 18:00’da Sağlık Bakanının yapacağı açıklamaya çevrilmiş durumda.

Advertisement. Scroll to continue reading.

WEB SİTEMİZDEKİ TÜM İŞ İLANLARI BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 WEB SİTEMİZDEKİ TÜM İŞKUR İLANLARI BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ  

   WEB SİTEMİZDEKİ MEMURALIMI İLANLARI BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ   

   WEB SİTEMİZDEKİ PERSONEL ALIMI İLANLARI BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ 

  İLAN İLE İLGİLİ SORMAK İSTEDİKLERİNİZ Mİ VAR YORUM ALANINA MERAK ETTİĞİNİZ KONULARI YAZIN. SİZLERE EN KISA SÜRE  İÇERİSİNDE SORULARINIZ İLE İLGİLİ DÖNÜŞ YAPILACAKTIR.

Reklam
Reklam
Advertisement. Scroll to continue reading.
Reklam

Anlık Tüm İş İlanlarına Ulaşmak İçin Mobil Uygulamalarımızı İndirebilirsiniz.

iOS Android Huawei

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam
*