Konya Altınekin Belediyesi Personel Alımı Yapıyor

Konya Altınekin Belediyesi 6 memur alımı yapacak. Son başvuru tarihi olarak 12 Ağustos 2021 tarihi açıklandı.

Konya Altınekin Belediyesi belediyede görevlendirmek üzere 6 Konya belediyesi personel alımı yapıyor. Mahalli İdarelere ilk kez atanacak olanlara KPSS’den en az 60 puan ve üzeri alım yapılıyor. Kamu haklarından mahrum olmaması gereken TC vatandaşları ilanda belirlenen şartları taşımaları kaydıyla ilgili pozisyonlara başvuru yapabilecekler.

Konya Belediyesi Personel Alımı Şartları

Konya Belediyesi personel alımı için şartlar belirlendi. Adayların 30 yaşından gün almamış olmaları gerekiyor. Gereken temel şartlar da şu şekilde açıklandı:

– En az B sınıfı ehliyete sahip olmak
– Gereken kadrolar için asgari öğrenim durumu şartını taşımak
– Görevini yapmasına engel olan akıl hastalığı ve engeli olmamak
– KPSS’den en az 60 puan almak

Görevini devamlı yapmasına engel olmayan adaylar zabıta memurluğu için başvuru yapabilirler. 2 adet vesikalık fotoğrafla birlikte belediyenin internet sitesinden indirilen form doldurulacaktır.

Başvuru Tarihi ve Yeri

Başvurular belediyeye şahsen ya da altinekin.bel.tr üzerinden online olarak yapılabilir. Tüm belgeleriyle birlikte eksiksiz olarak başvurularını yapan adaylar sınava girmeye hak kazanacaktır. Sınava girmeye hak kazanan adayların KPSS puan sıralamasına göre isimleri ilan edilecektir.

Konya Belediye Başkanlığı personel alımı başvurusu sözlü ve uygulamalı sınav sonrasında tamamlanacaktır. Adaylara TC inkılap Tarihi ve mevzuatla ilgili sorular sorulacak olup, toplam 100 puan üzerinden değerlendirme yapılacaktır.

Anlık Tüm İş İlanlarına Ulaşmak İçin Mobil Uygulamalarımızı İndirebilirsiniz.

iOS Android Huawei

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*