Reklam

Jandarma MYO 712 Erkek Öğrenci Alacağını Duyurdu

Jandarma Meslek Yüksek Okulu 712 erkek öğrenci alımı yapacak. Son başvuru tarihi de 8 Ağustos 2021 olarak açıklandı.

Reklam

Jandarma MYO öğrenci alımı yapacak. TYT sınavından ilk 500 bine giren öğrencileri alacak olan Jandarma MYO personel temini için 712 öğrenci alımı yapacak. Adayların 8 Ağustos 2021 tarihine kadar başvurularını tamamlamaları bekleniyor. E-devlet üzerinden alınacak başvurular için adayların 21 yaşından gün almamış olmaları gerekiyor.

Jandarma Başvuru Zamanı ve Şekli

Jandarma öğrenci alım şartları için 21 yaşından gün almamış olmak gerekiyor. Başvurusu kabul edilen adaylar https://vatandas.jandarma.gov.tr/PTM/Giris internet sitesinden ilan edilecek Adayların en yüksek puan alandan düşük puan alana doğru sıralanması sağlanacak ve boy ve fiziki uygunluğu uygun olan adaylar sınava alınacak.

Sınavda başarılı olan adayların kayıtları yapılacak ve kurumun resmi internet sitesi üzerinden tüm duyurular takip edilebilecek

Başvuru Tarihi ve Yeri

Advertisement. Scroll to continue reading.
Reklam

8 Ağustos 2021 tarihine kadar devam edecek başvurular https://vatandas.jandarma.gov.tr/PTM/Giris internet adresi üzerinden yapılacak. Başvuru için gereken kimlik bilgileri ve diğer detaylar Mernis ve E-okul üzerinden takip edilecek.

Jandarma öğrenci alımları için sınava girecek olan adaylara gerekli belgeler ve diğer hususlar ayrıca bildirilecek. Adayların fiziksel olarak kusurlarının bulunmaması ve yapılacak olan beden sınavını yüksek puan alarak geçmiş olmaları gerekecektir.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Advertisement. Scroll to continue reading.
Reklam
Reklam
Reklam

Anlık Tüm İş İlanlarına Ulaşmak İçin Mobil Uygulamalarımızı İndirebilirsiniz.

iOS Android Huawei

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam
*