Reklam

İZENERJİ Daimi İşçi Alımı Yapılacağı duyuruldu

İzmir İzenerji Kurumu çeşitli unvanlarda çalıştırılmak üzere 12 sürekli işçi alımı yapacağını İŞKUR kurum dışı ilanlarda yayınlanan ilan ile duyurdu.

Reklam

İZENERJİ Daimi İşçi Alımı Yapılacağı duyuruldu İzmir İzenerji 12 İşçi Alımı Yapılacak

İzmir İzenerji personel alımı 2021 için Kurumu işyeri hekimi, hemşire yardımcısı ve şoför olarak istihdam edilmek üzere 12 personel alımı yapacak.

İZENERJİ Daimi İşçi Alımı Başvuru Şartları Neler?

Her bir pozisyon için en az 1 yıl deneyim süresi aranmakta olup, işyeri hekimi ve hemşire yardımcısı kadrosu için; erkek adayların askerliğini tamamlamış olması, herhangi bir sağlık sorunu bulunmaması, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş olması, şoför kadrosu için en az ortaokul mezunu olması ve B sınıfı ehliyet, src ve psikoteknik değerlendirme belgesine sahip olması, vasıfsız işçi kadrosu için ise en az ilkokul mezunu olmuş olmak şartları bulunmaktadır.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Reklam

İZENERJİ Daimi İşçi Alımı için Başvuru Yeri ve Tarihi

İzmir İzenerji Kurumu tam zamanlı istihdam edilmek üzere 2 işyeri hekimi, 2 hemşire yardımcısı, 5 şoför ve 3 vasıfsız işçi alacağını duyurdu. Adayların başvurularını 23 Ağustos 2021 ve 25 Ağustos 2021 tarihleri arasında https://www.izenerji.com.tr/ adresi üzerinden yapmaları gerekmektedir. Başvuru sahipleri hangi pozisyona başvuru yaptıklarını belirtmek suretiyle başvurularını yalnızca online olarak yapabilecekler.

 

Reklam
Reklam
Advertisement. Scroll to continue reading.
Advertisement. Scroll to continue reading.
Reklam

Anlık Tüm İş İlanlarına Ulaşmak İçin Mobil Uygulamalarımızı İndirebilirsiniz.

iOS Android Huawei

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam
*