İzEnerji Çeşitli Unvanlarda Daimi İşçi Alacak

İzmir İzenerji Kurumu çeşitli unvanlarda çalıştırılmak üzere 12 sürekli işçi alımı yapacağını İŞKUR kurum dışı ilanlarda yayınlanan ilan ile duyurdu.

İzmir İzenerji 12 İşçi Alımı Yapılacak

İzmir İzenerji personel alımı 2021 için Kurumu işyeri hekimi, hemşire yardımcısı ve şoför olarak istihdam edilmek üzere 12 personel alımı yapacak.

Başvuru Şartları Neler?

Her bir pozisyon için en az 1 yıl deneyim süresi aranmakta olup, işyeri hekimi ve hemşire yardımcısı kadrosu için; erkek adayların askerliğini tamamlamış olması, herhangi bir sağlık sorunu bulunmaması, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş olması, şoför kadrosu için en az ortaokul mezunu olması ve B sınıfı ehliyet, src ve psikoteknik değerlendirme belgesine sahip olması, vasıfsız işçi kadrosu için ise en az ilkokul mezunu olmuş olmak şartları bulunmaktadır.

Başvuru Yeri ve Tarihi

İzmir İzenerji Kurumu tam zamanlı istihdam edilmek üzere 2 işyeri hekimi, 2 hemşire yardımcısı, 5 şoför ve 3 vasıfsız işçi alacağını duyurdu. Adayların başvurularını 23 Ağustos 2021 ve 25 Ağustos 2021 tarihleri arasında www.izenerji.com.tr adresi üzerinden yapmaları gerekmektedir. Başvuru sahipleri hangi pozisyona başvuru yaptıklarını belirtmek suretiyle başvurularını yalnızca online olarak yapabilecekler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.