Reklam

İkamet Şartı İle Daimi 12 İşçi Alınacak

İŞKUR Kurum Dışı Yayınlanan İşçi İlanına Göre Manisa Sarıgöl Belediyesi   Sarıgöl Belediyesi Personel Ltd. Şti. bünyesinde çalıştırılmak üzere 12 adet Temizlik ve Çöp Toplama İşçisi alınacağını duyurdu.

Reklam

Kamuya 12 Daimi İşçi Alınacak

İŞKUR da yayınlanan kurum dışı ilana göre Manisa Sarıgöl Belediyesi   Sarıgöl Belediyesi Personel Ltd. Şti. bünyesinde istihdam edilmek üzere 12 adet Temizlik ve Çöp Toplama İşçisi alınacağını duyurdu.

Son Başvuru Tarihi 9 Ağustos 2021

Reklam

Manisa Sarıgöl Belediyesi’ne 2’si temizlik işçisi, 10’u Çöp Toplama ve Temizlik İşçisi olmak üzere 12 işçi alımı yapacak. İlgili kadrolar için başvuru süresi 2 Ağustosta başlayacak olup 9 Ağustos 2021 tarihinde sona erecektir.

Reklam

Başvuruda İstenilen Belgeler

Advertisement. Scroll to continue reading.
Advertisement. Scroll to continue reading.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar Türk vatandaşı olmak, Sarıgöl ilçe sınırlarında ikamet ediyor olmak, E sınıf ehliyete sahip olmak ve 5 yıl tecrübeye sahip olmak 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunun 48. maddesinin (A) bendinin 1,4,5,6,7 ve 8 . maddelerinde sayılan şartlara haiz olmak. ayrıca 1 adet kadro için enaz %40 en fazla %50 engelli raporu bulunması gerekmektedir.

Başvurular Şahsen Yapılacak

Gerekli şartları taşıyan ve ilana başvurmak isteyen adaylar 10.08.2021 günü saat 14:00’da Cumhuriyet Mah. İstiklal Caddesi No: 1 Sarıgöl/Manisa adresine 12 işçi kadrosu için adayların şahsen  başvuru yapmaları gerekmektedir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

 

 

Reklam
Reklam

Anlık Tüm İş İlanlarına Ulaşmak İçin Mobil Uygulamalarımızı İndirebilirsiniz.

iOS Android Huawei

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam
*