İçişleri Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı Yapacağını Açıkladı

Bakanlık Merkez ve Taşra Teşkilatı Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı Yapılacağını Duyurdu. Başvuru Tarihleri 16.Ağustos.2021 tarihi ile 20.Ağustos.2021 tarihleri arasında saat 10:00 da başlayıp saat 17:00'da sona erecektir.

İçişleri Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavı Yapacak

İçişleri Bakanlığı Bakanlık Merkez ve Taşra Teşkilatı Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı Yapılacağını Duyurdu.

Sınava Tabi Unvanlar

Hukuk Müşaviri, Şube Müdürü, Yazı İşleri, Müdürü, Nüfus Müdürü, Uzman, Eğitim Uzmanı, Şef ve Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni, Avukat, Mühendis (bilgisayar, elektrik-elektronik, inşaat ve makine bölümlerinden), Mimar, Sosyolog, İstatistikçi, Mütercim, Kütüphaneci, Programcı, Tekniker ve Teknisyen, unvanlarında yazılı ve sözlü iki
aşamada Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı yapılacağını duyurdu.

Sınav Ankara’da Yapılacak

İçişleri Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında yapılan Protokol gereğince Yazılı sınav 14.11.2021 tarihinde saat 10:00 da Ankara’da yapılacağı açıklandı. GYUD sınavına Müracaatların 16.Ağustos.2021 tarihi ile 20.Ağustos.2021 tarihleri arasında saat 10:00 da başlayıp saat 17:00’da sona erecektir.

Başvuru Şekli

Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavına, Bakanlığımız https://www.eicisleri.gov.tr adresli internet sitesi üzerinden e-İçişleri sistemine giriş yaparak ekrana gelecek standart ana
sayfanın sol tarafında menüler bölümünde yer alan “GYUD Sınav Başvuru” linki aracılığıyla, “2021 Yılı
Görevde Yükselme /Unvan Değişikliği Sınavı Başvuru Forumu’na ulaşarak, elektronik ortamda doldurmak
suretiyle müracaat edeceklerdir. E-içişleri kullanıcı hesabı olmayan adaylar ise birim sorumluları ile başvurularını yapabileceklerdir.

Sınav Duyurusu.

Anlık Tüm İş İlanlarına Ulaşmak İçin Mobil Uygulamalarımızı İndirebilirsiniz.

iOS Android Huawei

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*