Reklam

Halk Ekmek Satış Büfesi Başvuruları Başlıyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi yeni açılacak 14 halk ekmek satış büfesi için başvuruların yakında başlayacağını duyurdu.

Reklam

Halk Ekmek Satış Büfesi Başvuruları Başlıyor

Başkent yeni halk ekmek satış büfelerinin sayısı talebi karşılamak üzere arttırılıyor. Proje kapsamında 14 yeni Halk Ekmek satış büfesi için 26 -6 Ağustos tarihlerinde başvurular gerçekleştirilecek. Başvuru işlemlerinin ise Halk Ekmek Fabrikası Genel Müdürlüğü’ne yapılması bekleniyor.

Ankara Büyükşehir Belediyesi İlan Nereden Yapılacak?

Halk Ekmek Satış Büfesi Başvuruları Başlıyor, Başvuru işlemleri yapıldıktan sonra Belediye tarafından noter çekiliş tarihi, başkent halk ekmek sitesinin resmi internet adresinden yayınlanacak. Yapılan noter destekli çekiliş sonrasında başkentte hizmet veren halk ekmek büfelerinin sayısı 419’a yükselecek.

Reklam

Başvuru gerçekleştirmek isteyen kişiler sadece bulundukları ilçeden yer alan bölgelere başvurabilir. İkametgah belgesi kullanarak vatandaşların başka ilçelerde hizmet verecek büfelere başvuru yapamayacak. Ayrıca yapılan açıklamaya göre 18 yaş altı ve 65 yaş üstü kişilerin de müracaatları kabul edilmeyecektir.

Halk Ekmek Satış Büfesi Başvuruları Başlıyor, Halk ekmek başvuru işlemlerini aileden sadece bir kişi yapacaktır. Halk Ekmek Fabrikası tarafından sözleşmesi feshedilen büfelerde bu başvuruyu yapmaya hak kazanacak. Halk Ekmek Fabrikası Genel Müdürü Hüseyin Velioğlu, bu uygulama ile hizmet kalitesini daha da arttırmayı hedeflediklerini açıkladı.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Covid 19 döneminde halk ekmek satış büfelerinde gerekli tedbirleri aldıklarını açıklayan Velioğlu, Halk Ekmek Fabrikasının onlar çeşit ekmek ve unlu mamulleri ile başkent halkının güvenene layık olmaya çalıştıklarını paylaştı. Genel Müdür Velioğlu temel amaçlarının tamamen müşteri memnuniyeti olduğunu aktardı.

Advertisement. Scroll to continue reading.

WEB SİTEMİZDEKİ TÜM İŞ İLANLARI BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Advertisement. Scroll to continue reading.

 WEB SİTEMİZDEKİ TÜM İŞKUR İLANLARI BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ  

   WEB SİTEMİZDEKİ MEMURALIMI İLANLARI BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ   

   WEB SİTEMİZDEKİ PERSONEL ALIMI İLANLARI BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ 

  İLAN İLE İLGİLİ SORMAK İSTEDİKLERİNİZ Mİ VAR YORUM ALANINA MERAK ETTİĞİNİZ KONULARI YAZIN. SİZLERE EN KISA SÜRE  İÇERİSİNDE SORULARINIZ İLE İLGİLİ DÖNÜŞ YAPILACAKTIR.

Reklam
Reklam
Reklam

Anlık Tüm İş İlanlarına Ulaşmak İçin Mobil Uygulamalarımızı İndirebilirsiniz.

iOS Android Huawei

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam
*