Hakkımızda

İMTİYAZ SAHİBİ /NURAN  HANIM

KAMU MEDYA TEKNOLOJİ REKLAMCILIK LİMİTED ŞİRKETİ

Kamu 7/24 Yeni Adres [email protected]

GENEL YAYIN YÖNETMENİ / EDİTOR İN CHİEF

BURAK BEY

HUKUK DANIŞMANI / JURİSCONSULT

Avukat ömer Sarı

REKLAM / ADVERTİSE

Kamu MEDYA TEKNOLOJİ REKLAMCILIK LTD. ŞTİ.

Reklam Hizmetleri – [email protected]

TURHOST – 0 (212) 227 74 74

ADRES / ADDRESS

Yenimahalle Ankara

İLETİŞİM / CONTACT

05458552586- [email protected]

YAZILIM / SOFTWARE

WordPress

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.

[email protected]

Bilgi ve Destek Hattı
05458552586

UYARI
https://www.kamu724.com/“ internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı KAMU MEDYA TEKNOLOJİ REKLAMCILIK LİMİTED ŞİRKETİ’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

Privacy Policy
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the
Şirketimize ait olan https://www.kamu724.com/’nin yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri [email protected] üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

*