Reklam

Gazi Üniversitesi Sözleşmeli Bilişim Personeli Alacak

Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik" gereğince, Bilgi İşlem Dairesinde tam zamanlı olarak çalıştırılacak 4 (dört) bilişim personeli alımı yapılacağını duyurdu.

Reklam

Gazi Üniversitesi Sözleşmeli Bilişim Personeli Alacak

Gazi Üniversitesi, “Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik” gereğince, Bilgi İşlem Dairesinde tam zamanlı olarak çalıştırılacak 4 (dört) bilişim personeli alımı yapılacağını duyurdu.

Başvuru Şartları ve Süresi

Sözleşmeli Bilişim Personeli olarak istihdam edilecek personel alımı için adayların; fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından ve dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmaları gerekiyor. Ayrıca, Kıdemli Yazılım Uzmanı (1 kişi), Yazılım ve Devops Uzmanı (3 kişi) olarak istihdam edilecek personel için aranan özel şartlar kurum web sitesinde yayınlandı. Başvuru yapacak adayların http://personelilan.gazi.edu.tr/ adresinden üye girişi yaparak istenilen belgeleri eksiksiz yüklemesi ve başvurularını tamamlamaları gerektiği bildirildi. Başvurular 02 Ağustos 2021 tarihinde başlayıp 16 Ağustos 2021 tarihinde sona erecektir.

Reklam

Sıralama KPSS ve Yabancı Dil Puanına Göre Alım Yapılacak

Advertisement. Scroll to continue reading.

Adayların KPSS P3 puanının yüzde yetmişi ile yabancı dil puanının yüzde otuzunun toplamı esas alınarak yapılacak sıralama sonucunda adayların sözlü/uygulama sınavına çağrılacağı belirtildi.

Reklam
Reklam
Advertisement. Scroll to continue reading.
Advertisement. Scroll to continue reading.
Reklam

Anlık Tüm İş İlanlarına Ulaşmak İçin Mobil Uygulamalarımızı İndirebilirsiniz.

iOS Android Huawei

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam
*