Reklam

Et Süt Kurumuna Sürekli İşçi Alımı

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü 4 Sürekli İşçi Alımı Yapılacağı Açıklandı.

Reklam

Et Süt Kurumuna Sürekli İşçi Alımı,  Et ve Süt Kurumuna Sürekli İşçi Alımı Yapılacağı Duyuruldu.  Başvurular, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) esube.iskur.gov.tr adresi üzerinden 28.11.2022 2.12.2022 tarihleri arasında elektronik olarak kullanıcı girişi yapılarak alınacaktır. Türkiye İş Kurumu Üzerinden Yapılacaktır. Aşağıdaki ilan yazımız içindeki İŞKUR linkten üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilirsiniz.  

 

Et Süt Kurumuna Sürekli İşçi Alımı İçin Şartlar Nelerdir? 

Et ve Süt Kurumuna Sürekli İşçi Alımı

Et Süt Kurumuna Sürekli İşçi Alımı SİNCAN ET KOMBİNA MÜDÜRLÜĞÜNE

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE

Türkiye İş Kurumu Türkiye İş Kurumu Görüntülenme Sayısı ✪ Son Başvuru Tarihi ET VE SÜT KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SİNCAN ET KOMBİNASI MÜDÜRLÜĞÜ Yayınlanma Tarihi: 28.11.2022 2.12.2022 Çalışma Şekli İşveren İŞKUR TÜRKİYE İŞ KURUMU Statüsü Daimi / Tam Zamanlı Kamu İş İlanı

Advertisement. Scroll to continue reading.

A) Kuraya Tabi Talebe İlişkin Genel Hususlar:

Reklam

1) İlan şartlarını taşıyan adaylar; ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde esube.iskur.gov.tr internet adresinden “İş Arayan” linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir. Son başvuru tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılır.

2) Başvuru başlangıç tarihleri aynı olan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun ilanlarından sadece birine başvuru kabul edilir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

3) Et Süt Kurumuna Sürekli İşçi Alımı İlana başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi (öncelikli liste veya genel liste) başvuru esnasında işaretleyerek seçer. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği talepleri kabul edilmez.

4) Et Süt Kurumuna Sürekli İşçi Alımı Başvuru yapan iş arayanların öncelikliler de dâhil olmak üzere tamamı kura çekimi için ilan sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilir. Kamu kurum ve kuruluşu tarafından düzenlenen noter kurası ile genel listeden ve öncelikli listeden açık iş sayısının dörder katı kadar aday sınav yapılmak üzere belirlenir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

5) İşe alınacak işçilerin sadece noter kurasıyla belirleneceği kuraya tabi ilanlarda, öncelikliler de dâhil olmak üzere tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek aday doğrudan kura sonucu belirlenebilir.

6) Et Süt Kurumuna Sürekli İşçi Alımı Listelere giren adaylar, ilan şartlarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini ilanı veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz eder. Belge teslim tarihi ve yeri, ilanda ya da kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde adaylara duyurulur. Durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılır. Listeden çıkarılan kişilerin yerine kamu kurum ve kuruluşunun tercihine göre sıralamada yer alan diğer kişiler dâhil edilebilir. Belge teslimi ve kontrolü işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun tercihine göre kura çekiminden önce veya sonra yapılabilir.

Reklam

7) Et Süt Kurumuna Sürekli İşçi Alımı Sınav günü, saati, yeri ve sınava katılmaya hak kazanan adaylar, işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek, adayların adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

8) Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulunduğu ilana işverence davet edildiği hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar.

Reklam

9) Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınır. İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvurusu kabul edilmez. İkamet değişikliği ile ilgili olarak, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınır. İkametini talebin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde İŞKUR birimlerine ibraz etmeleri halinde ilgili ilana başvuruları yapılır. 10) Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınma işleminin iptaline ilişkin İŞKUR ile ilanı veren kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.

ÖZEL ŞARTLAR 

1) Et Süt Kurumuna Sürekli İşçi Alımı 4857 İş Kanuna göre istihdam edilecektir.

2) En az ilköğretim mezunu olmak

3) MEB onaylı kasaplık belgesi (Kalfalık veya Ustalık) ya da SEKAP ( MEB tarafından verilen) Et İşçiliği ve Kasaplık belgesine sahip olmak. Meslek Kasap

4) Tehlikeli Sınıfa Tabi işyerinden çalışabilir olduğunu ve bulaşıcı hastalığının olmadığını sağlık kurulu raporu ile belgelendirmek.

5) 2 yıl kasap olarak çalıştığına dair bonservis. Öğrenim En Az Öğrenim Seviyesi En Fazla Öğrenim Seviyesi : İlköğretim : Meslek Bilgileri Deneyim

2 Öğrenim ve Kişisel Bilgiler Cinsiyet Kadın Erkek

Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi Çalışma Adresi Tercih Edilen İkamet İlçeleri İrtibat Bilgileri : SİNCAN ET KOMBİNA MÜDÜRLÜĞÜ : 12.12.2022 : Gün Boyunca (09:00 – 18:00) : İSTASYON MAHALLESİ AYAŞ CADDESİ NO:78 6930 SİNCAN ANKARA / TÜRKİYE 7 : ALTINDAĞ, AYAŞ, BALA, BEYPAZARI, ÇAMLIDERE, ÇANKAYA, ÇUBUK, ELMADAĞ, GÜDÜL, HAYMANA, KALECİK, KIZILCAHAMAM, NALLIHAN, POLATLI ŞEREFLİKOÇHİSAR, YENİMAHALLE, GÖLBAŞI/ANKARA, KEÇİÖREN, MAMAK, SİNCAN, KAHRAMAN KAZAN, AKYURT, ETİMESGUT, EVREN, PURSAKLAR, ANKARA/MERKEZ :

İŞKUR ÜZERİNDEN İLANA NASIL BAŞVURU YAPILABİLİR ?  

Et  Süt Kurumuna Sürekli İşçi Alımı  İŞKUR İş İlanı Linki: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

Yukarıda verilen iş ilanı linkine tıklayarak ET VE SÜT KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Yazınız Çıkan ilanlara e- devlet şifresini ve ya  şifrenizi girerekten başvuru yapabilirsiniz.     

 

Et Süt Kurumuna Sürekli İşçi Alımı

Et Süt Kurumuna Sürekli İşçi Alımı

Başvuru Kılavuzunu İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.   

***Kamu 7/24 Dikkatinize Sunar ***

   WEB SİTEMİZDEKİ TÜM 
İŞ İLANLARINA BAKMAK İÇİN 
TIKLAYINIZ.
WEB SİTEMİDEKİ TÜM 
İŞKUR İŞ İLANLARINA BAKMAK İÇİN 
TIKLAYINIZ. 
   WEB SİTEMİZDEKİ TÜM 
MEMUR ALIMLARINA BAKMAK İÇİN 
TIKLAYINIZ. 
WEB SİTEMİZDEKİ TÜM 
KAMU PERSONEL ALIMLARINA BAKMAK İÇİN 
TIKLAYINIZ.
 WEB SİTEMİZDEKİ TÜM 
ASKERİ PERSONEL ALIMLARINA BAKMAK İÇİN 
TIKLAYINIZ.    

İLAN İLE İLGİLİ SORMAK İSTEDİKLERİNİZ Mİ VAR…? YORUM ALANINA MERAK ETTİĞİNİZ KONULARI YAZIN. SİZLERE EN KISA SÜREDE SORULARINIZ İLE İLGİLİ DÖNÜŞ YAPILACAKTIR.

Reklam

Anlık Tüm İş İlanlarına Ulaşmak İçin Mobil Uygulamalarımızı İndirebilirsiniz.

iOS Android Huawei

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam
*