Reklam

Elektrik Teknikeri Elektrik Teknisyeni Alımı

Kayseri Büyükşehir Belediyesine Bağlı Kayseri ve Civarı Elektrik Türk A.Ş 84 Elektrik Teknikeri Elektrik Teknisyeni Alımı Duyurdu.

Reklam

Elektrik Teknikeri Elektrik Teknisyeni Alımı İçin Şartlar Nelerdir?  

Elektrik Teknikeri Elektrik Teknisyeni Alımı

Elektrik Teknikeri Elektrik Teknisyeni Alımı

Elektrik Teknikeri Elektrik Teknisyeni Alımı

Elektrik Teknikeri Elektrik Teknisyeni Alımı

Kurum Adı/Unvanı:

KAYSERİ VE CİVARI ELEKTRİK TÜRK A.Ş.

Adresi: Hunat Mah. Nuh Naci Yazgan Cad. No:32 Melikgazi/Kayseri

Advertisement. Scroll to continue reading.

Telefonu: 0352 207 80 00

Reklam

Faks No: 0352 207 81 00

TALEP/BAŞVURU BİLGİLERİ 

Meslek Adı: Elektrik Teknikeri-Elektrik Teknisyeni Niteliği (Geçici/Daimi): Daimi  

Açık İşçi Sayısı: 84 

Başvuru Tarihleri: 26.09.2022 07.10.2022   

Başvuru Adresi: Hunat Mah. Nuh Naci Yazgan Cad. No:32 Melikgazi/Kayseri

İrtibat Kişisi: Hacı Seyit LAKUŞ Telefonu: 0352 207 83 66 Unvanı: Sosyal İşler ve Eğitim Şefliği

E-posta: [email protected]

Deneyim Süresi:

GÖRÜŞME/MÜLAKAT BİLGİLERİ

Yer: Hunat Mah. Nuh Naci Yazgan Cad. No:32 Melikgazi/Kayseri

Tarih: Ekte sunulmuştur. –

ÇALIŞMA ŞARTLARI

Çalışma Adresi: Kayseri ve Civarı tüm ilçeler

Reklam

Çalışma Süresi: Haftalık 45 saat

Çalışma Saatleri: 07:30 mesai başlama

 

A- Aranan Şartlar: 

1. 01.01.1992 ve sonrası doğumlu olanlar ve aşağıda belirtilen şartları taşıyanlar başvuru yapabilecektir. 

2. Elektrik Kuvvetli Akım Tesislerinde(EKAT) Çalışma İzin Belgesi Eğitimine kabul edilen ve aşağıda belirtilen bölümlerin birinden mezun olmak; I. Meslek Lisesi; 2003 Yılı öncesi mezunlarda Elektrik bölümü mezunu olmak; 2008 Yılı sonrası mezunlarda Elektrik-Elektronik Teknolojisi alanı; Elektrik Tesisatçılığı ve Pano Montörlüğü dalı Endüstriyel Bakım Onarım dalı Yüksek Gerilim Sistemleri dalı Yenilenebilir Enerji Teknolojileri mezunu olmak,

Advertisement. Scroll to continue reading.

Meslek Lisesi; 2008 Yılı öncesi mezunlarda Elektronik Bölümü Mezunu olup; 2008 Yılı sonrası mezunlarda Elektrik-Elektronik Teknolojisi alanı mezunu olup I bendinde belirtilen 4 dal harici daldan mezun olup; Elektrik Elektrik Tesisatçılığı ve Pano Montörlüğü dalı Yüksek Gerilim Sistemleri dallarından birinden Ustalık Belgesine sahip olmak, III. Meslek Yüksek Okulu; Elektrik, Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı, Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi, Raylı Sistem Elektrik ve Elektronik Teknolojisi, Yüksek Gerilim Sistemleri, Elektrik ve Enerji Bölümlerinden birinden mezun olmak

3. Renk Körlüğü hastalığı bulunmamak ve tam teşekküllü hastaneden ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilir sağlık raporu alabilecek durumda olmak. 4. 4×4 veya 6 tekerlekli iş makinalarını kullanabilecek C-D-E sınıfı ehliyetlerinden birine sahip olmak veya işe alımdan sonra 3 ay içerisinde bu belgelerden birine sahip olmak. (3 Ay içerisinde ehliyet ibraz edilemezse Personelin iş akdi fesih edilecektir  fiili olarak çalışmakta olanlar, yukardaki şartları sağlamaları halinde yaş sınırı aranmaksızın sınava başvuru yapabilirler. 2:Merkez ve İlçelerde çalıştırılacak personeller kura ile belirlenecektir. 

B- Başvuru Esnasında İstenen Belgeler İş Başvuru Formu Nüfus Cüzdanı fotokopisi Mezuniyet belgesi fotokopisi Sınav ücretini ödediğine dair dekont İki adet vesikalık fotoğraf(son 6 ay içinde çekilmiş olacak)

Yukarıda belirtilen şartları taşıyanların aşağıda yer alan İş Başvuru Formunun çıktısını doldurarak ve yukarıdaki evraklarla birlikte 26 Eylül Pazartesi günü mesai başlangıcından (saat: 08:30) itibaren 7 Ekim 2022 Cuma günü mesai bitimine(saat:17:00) kadar elden teslim ederek başvurularını tamamlamaları gerekmektedir. Posta ve Kargo yoluyla başvuru alınmayacaktır. 

Reklam

Başvuru Adresi; Kayseri ve Civarı Elektrik Türk A.Ş. Genel Müdürlüğü Hizmet Binası Hunat Mah. Nuh Naci Yazgan Cad. No:32 Melikgazi / KAYSERİ Sınav Başvuru ücreti 200,00 TL (İki yüzTürkLirası) ‘dir. Kayseri ve Civarı Elektrik Türk AŞ’nin, Ziraat Bankası-TR16 0001 0022 5640 0637 0350 59 veya QNBFinansbank -TR36 0011 1000 0000 0014 6579 18 nolu hesaplarına ödenecektir. 

Advertisement. Scroll to continue reading.

C- Sınavı Kazanması Durumunda İstenen Belgeler Renk Körlüğü hastalığı bulunmadığını ve ağır ve tehlikeli işlerde çalışabileceğini gösterir Kayseri Şehir Hastanesi veya Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanelerinden alınmış sağlık raporu Askerlik ile ilişiği yoktur belgesi (Muaf olanların sağlık sebebi hariç) ve 31.03.2023 Tarihine kadar Bedelli Askerlik için başvurmuş olmak. 8 Adet son 6 ay içerisinde çekilmiş fotoğraf Noter tasdikli Mezuniyet belgesi Varsa Elektrik Kuvvetli Akım Tesislerinde (EKAT) Çalışma İzin Belgesi fotokopisi (TEDAŞ tarafından verilen) Adli Sicil Belgesi (Çift sorgulu kamu seçenekli) Sigorta Hizmet Dökümü (Barkodlu ve Detaylı) Şartlarda belirtilen özelliğe uygun Sürücü belgesi veya edinme taahhütü, Başvuru şartlarını sağlamayanlar değerlendirme dışı kalacaktır. Yukarıda belirtilen belgelerden herhangi birini sunamayanlar, Yazılı sınavı, Sözlü ve Uygulama Mülakatını kazanmış olsalar dahi işe alınmayacaktır.

Başvuru Kılavuzuna Detaylı Bakmak İçin Tıklayınız.   

***Kamu 7/24 Dikkatinize Sunar ***

WEB SİTEMİZDEKİ TÜM İŞ İLANLARI BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 WEB SİTEMİZDEKİ TÜM İŞKUR İŞ İLANLARI BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ  

 WEB SİTEMİZDEKİ MEMUR ALIMI İLANLARI BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ     

 WEB SİTEMİZDEKİ KAMUPERSONEL ALIMI İLANLARI BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ  

WEB SİTEMİZDEKİ ASKERİ PERSONEL ALIMI  İLANLARI BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

İLAN İLE İLGİLİ SORMAK İSTEDİKLERİNİZ Mİ VAR YORUM ALANINA MERAK ETTİĞİNİZ KONULARI YAZIN. SİZLERE EN KISA SÜRE
İÇERİSİNDE SORULARINIZ İLE İLGİLİ DÖNÜŞ YAPILACAKTIR.

Reklam

Anlık Tüm İş İlanlarına Ulaşmak İçin Mobil Uygulamalarımızı İndirebilirsiniz.

iOS Android Huawei

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam
*