Reklam

Ecevit Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Bülent Ecevit Üniversitesi Üniversite Hastanesinde İstihdam Edilmek Üzere Sözleşmeli 36 Personel Alımı Yapacağını Resmi Gazetede Yayınlanan İlanla Duyurdu. Başvurular 15 Gün İçerisinde Kurumun İnternet Sitesi Üzerinden Online Yapılacak.

Reklam

Üniversite 36 Personel Alım Yapacak

Bülent Ecevit Üniversitesi Üniversitenin Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4. Maddesinin (B) fıkarası gereğince istihdam edilmek üzere 36 personel alımı yapacağını duyurdu başvuru için son tarih Resmi Gazetede yayınlan ilan tarihinden itibaren 15 gün

Alım Yapılacak Bölümler

Reklam

Hemşirelik, Sağlık Memurluğu veya Hemşirelik VE Sağlık Hizmetleri Lisans programı Mezunu 20 Adet Hemşire
Ortaöğretim Kurumları Hemşirelik Ebelik sağlık memurluğu alanlarından herhangi birinden mezun olmak 14 adet Hemşire
Önlisans Programı Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik bölümü mezunu Tıbbi Sekreter 1 adet
Önlisans Programı Acil Bakım Teknikerliği, Acil Yardım Teknikerliği, Ambulans ve acil Bakım Teknikerliği, Paramedik bölümlerinden herhangi birinden mezun olmak ve B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmak Diğer sağlık personeli (Paramedik) 1 adet

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yazılı ve Sözlü Sınav Yapılmayacak

Resmi gazetede yayınlanan ilana göre KPSS ilgili puan türünde yapılacak başvuruların en yüksek puan alan adaydan başlanmak üzere sıralamaya göre alım yapılacağı bildirildi. Lise mezunları için KPSSP94,Önlisans Mezunları KPSSP93 ve Lisans mezunları için ise KPSSP3 puan sıralaması kullanılacağı belirtilen açıklamada toplam 36 sözleşmeli personel alımı yapılacak.

Başvuru ve İstenen Belgeler

Advertisement. Scroll to continue reading.
Advertisement. Scroll to continue reading.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar https://w3.beun.edu.tr internet adresinden elektronik ortamda başvuru yapabileceklerdir. İlanın resmi gazetede yayınlandığı tarih itibari ile 25 gün içerisinde yapılan başvurular değerlendirmeye alınacaktır. İlan sonuçları başvuru bitiminden itibaren 5 iş günü içeresinde https://w3.beun.edu.tr/ internet adresinden ilan edilecektir.

Reklam
Reklam
Reklam

Anlık Tüm İş İlanlarına Ulaşmak İçin Mobil Uygulamalarımızı İndirebilirsiniz.

iOS Android Huawei

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam
*