Çankaya Belediyesi 80 Zabıta Alımı

Ankara Çankaya Belediyesi 80 Zabıta memuru alımı yapacak. Adayların KPSS sınavından en az 70 ve üzerinde puan alması gerekiyor.

Ankara Çankaya Belediye Başkanlığı 80 zabıta alımı yapıyor. Ortaöğretim ve lisans mezunu olması gereken adayların 17 Eylül 2021 tarihine kadar başvurularını yapmaları gerekiyor.

Çankaya Belediyesi Zabıta Alımı Şartları

Çankaya Belediyesi Zabıta alımı için şartlar belirlendi. Adayların 30 yaşından gün almamış olmaları gerekiyor. Gereken temel şartlar da şu şekilde açıklandı:

– En az B sınıfı ehliyete sahip olmak
– Gereken kadrolar için asgari öğrenim durumu şartını taşımak
– Görevini yapmasına engel olan akıl hastalığı ve engeli olmamak
– KPSS’den en az 70 (önlisans ve lisans için 75) puan almak

Adayların başvuru şartlarına uygun olmaları durumunda (http://www.cankaya.bel.tr/) üzerindeki başvuru formunu doldurarak başvurularını yapmaları gerekiyor.

Başvuru Tarihi ve Yeri

Adayların kimlik fotokopileri ve öğrenim belgeleriyle birlikte başvuru formlarını belediyeye iletmesi gerekiyor.

Çankaya Belediye Başkanlığı personel alımı başvurusu şahsen yapılacaktır. Son 6 ay içinde çekilmiş 2 adet fotoğrafla başvuru yapması gereken adayların 13 – 17 Eylül 2019 tarihleri arasında başvurularını tamamlamaları gerekiyor.

HES kodu ile girişleri yapılacak adayların Ekim ayında düzenlenecek sınava girip giremeyecekleri de belediyenin resmi internet sitesinde yer alacaktır. Sınava katılma hakkı elde eden adaylara ayrıca bildirim yapılmayacak olup, belediyenin internet sitesinden kazananlar açıklanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.