Reklam

Boğaziçi Üniversitesine Daimi İşçi Alınacak

Resmi Gazetede yayınlanan ilana göre Boğaziçi Üniversitesi Kura ile 15 daimi işçi alımı yapılacağını duyurdu

Reklam

Boğaziçi Üniversitesine Daimi İşçi Alınacak Boğaziçi Üniversitesi 15 Temizlik Görevlisi Alacak

Boğaziçi Üniversitesi Rektörlüğünün 16.08.2021 tarihinde Resmi Gazetede yayınlanan ilanına göre Kura ile 15 Temizlik personeli alımı yapacağını duyurdu.

Reklam

Başvuru Şartları

İlköğretim ve lise mezunlarının başvuru yapabilecekleri ilanda 18 ile 39 yaş sınırı bulunmakta olup vardiyalı çalışma şartlarına uygun kişileri ve erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak şartlarını taşıyan adayların başvuru yapabilecekleri belirtildi.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Başvuru Şekli ve Tarihi

Başvuru şartlarını taşıyan adayların 16-20/08/2021 tarihleri arasında İŞKUR internet sitesi üzerinden kullanıcı adı ve şifreleri ile giriş yaparak iş arayan bölümünden başvurularını yapabilecekleri gibi İŞKUR Alo 170 telefon hattından İŞKUR İş İlan No (00006207963) belirtilerek de başvurularını yapabileceklerdir. Kura Çekimi Noter kanalı ile yapılacak olup İŞKUR tarafından gerekli şartları taşıyan aday listesi 27/08/2021 tarihinde (www.boun.edu.tr) internet adresinde duyurulacaktır. Noter kura çekim tarihi 31.08.2021 tarihi saat 11:00 Garanti Kültür Merkezi Ayhan Şahenk Salonunda Noter katılımı ile gerçekleştirilecek olup, kura çekimine katılmak isteyen adaylar kura çekimine katılabileceklerdir.

Başvuru Kılavuzu

Advertisement. Scroll to continue reading.
Reklam
Reklam
Advertisement. Scroll to continue reading.
Reklam

Anlık Tüm İş İlanlarına Ulaşmak İçin Mobil Uygulamalarımızı İndirebilirsiniz.

iOS Android Huawei

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam
*