Birçok İlde Elektrik Kesintisi Yaşanıyor

stanbul ve İzmir Başta olmak üzere Birçok il Bölgesinde etkili olan elektrik kesintileri elektrik kesintisi olan bölgelerde yaşayan vatandaşları endişelendirdi.

Türkiye Genelinde Elektrik Kesintisi

İstanbul ve İzmir Başta olmak üzere Birçok il Bölgesinde etkili olan elektrik kesintileri elektrik kesintisi olan bölgelerde yaşayan vatandaşları endişelendirdi.

Çağrı Merkezleri Çöktü

İstanbul, İzmir, Konya, Gaziantep, Kayseri ve Hatay gibi ülkemizin farklı bölgelerinde yaşayanlar elektrik kesintisi sonrasında durumu öğrenmek için elektrik dağıtım şirketlerinin müşteri hizmetlerini arayan vatandaşlar bu şirketlerin çağrı merkezlerine ulaşamadı çağrı merkezlerinin internet sitelerinde yaşanan yoğunluk nedeniyle çöktü.

Dağıtım Şirketi Açıklama Yaptı

Ege Bölgesinde yaşanan elektrik kesintilerinden bazılarının planlı kesinti olduğunu ve daha önceden bölgede yaşayan vatandaşlara bildirildiği açıklanırken yatırım tesislerinin devreye alınması gibi arıza bakım ve onarım gibi nedenleri elektrik dağıtım şirketi tarafından açıklandı.
Enerji Bakanlığı Elektrik kesintileri ile ilgili Koordinasyon Merkezi Kuruldu Yetkililerin 1 saat içinde elektrik kesintilerinin sona ereceği bilgisi paylaşıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.