Reklam

Belediye iş ilanları 

Belediye İş İlanları, Kurum Dışı İşçi Alımı, Faklı Meslek Dalında İşçi Alımları,Belediye, Büyükşehir, İş İlanlarını Aşağıdaki Linkten Ulaşabilirsiniz.

Reklam
Reklam

Anlık Tüm İş İlanlarına Ulaşmak İçin Mobil Uygulamalarımızı İndirebilirsiniz.

iOS Android Huawei

Yorumlar 12

 1. Recep says:

  Hakkari belediyesi hiç alım göremiyorum zabıta aşımları

  • yönetici says:

   hakkari belediyesine alımlar olursa burdan yayınlıyoruz. hakkari faklı iş ilanlarına verdiğimiz linkten bakabilirsiniz. https://www.kamu724.com/?s=hakkari beledeiye iş ilanları için ise Günde 4 Defa İlanlar Güncellenir. PDF Olaraktan Linkler Açılmaktadır. 3-5 Saniye Beklemeniz Gerekmektedir. (Uygulamamızdan Bildirim Gönderilmemektedir.). Buradan Günlük Takip Edebilirsiniz.

 2. Leyla Agleman says:

  Mardin’de belediye is alımı varmı

  • yönetici says:

   Türkiye Geneli Büyükşehir ve Belediye (İl-İlçe) İlanlar Çıkıyor. mardin belediyesinde iş ilanları da yayınlıyoruz. Ama hangi gün bellli olmuyor. geldikçe yayınlanıyor. Günde 4 Defa İlanlar Güncellenir. PDF Olaraktan Linkler Açılmaktadır. 3-5 Saniye Beklemeniz Gerekmektedir. (Uygulamamızdan Bildirim Gönderilmemektedir.). Buradan Günlük Takip Edebilirsiniz.

 3. Burak aksoy says:

  Sakarya iş ilanlari

  • yönetici says:

   sistemizde 1 adet var şuan Sakarya Sapaş Turizm Gıda İnş. San. ve Tic A.Ş. 16.08.2023 Günde 4 Defa İlanlar Güncellenir. PDF Olaraktan Linkler Açılmaktadır. 3-5 Saniye Beklemeniz Gerekmektedir. (Uygulamamızdan Bildirim Gönderilmemektedir.). Buradan Günlük Takip Edebilirsiniz.

 4. BURHANETTİN says:

  ÇORUM SUNGURLU ENGELLİ. İŞ İLANLARINA GİREMİYORUM. TAKİPTEYİM. İŞKURA KAYDIM. VAR

  • yönetici says:

   ŞUAN SİSDEMDE 2 TANE İLAN VAR.. Çorum Belediyesi Personel Ltd. Şti. 28.07.2023
   Çorum Oğuzlar Belediye Başkanlığı Personel Ltd. Şti. 26.07.2023
   Günde 4 Defa İlanlar Güncellenir. PDF Olaraktan Linkler Açılmaktadır. 3-5 Saniye Beklemeniz Gerekmektedir. (Uygulamamızdan Bildirim Gönderilmemektedir.). Buradan Günlük Takip Edebilirsiniz.

 5. Tolga says:

  Burdaki ilanlar çok çeşitli yani öğretmenden tutunuz mühendis ve çöpçü bile var aradığınız bütün iş gurupları var çok memnun kaldım. Ankara belediye iş ilanlarına bakıyorum. takipdeyim.

  • yönetici says:

   Evet faklı meslek dallarında işçi personel memur alımları oluyor. Türkiye Geneli belediye ve büyükşehir belediyeler olmak üzere kurum dışı da var.
   NOT: Günde 4 Defa İlanlar Güncellenir. PDF Olaraktan Linkler Açılmaktadır. 3-5 Saniye Beklemeniz Gerekmektedir. (Uygulamamızdan Bildirim Gönderilmemektedir.). Buradan Günlük Takip Edebilirsiniz.

 6. Hatice says:

  2 Gündür takipdeyim izelman çıkıyor ama benim meslekten henüz cikmadi.

  • yönetici says:

   İzelman yani bildiğiniz gibi İzmir büyükşehir belediye ve kurum dışı işçi ve personel alımları çok oluyor. Günlük 4 defa ilanlar güncellenir bilginize. Buradan günlük takip edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam
*