Altın Yatırımı İçin Uzmanlar Uyarılarda Bulundu

Orta ve uzun vadede yatırımcıların tercihi olan altını değerlendiren Uzer Döviz ve Sarrafiye Genel Müdürü Nurullah Uzer, altın yatırımcılarının tedirgin olmalarını gerektirecek bir durum bulunmadığını belirterek, yatırımcıların sabırlı olmaları gerektiğini belirtti

Altın Yatırımcıları Dikkat! Uzmanlar Uyardı

ABD tarım dışı istihdam verilerinin açıklanmasının ardından altın fiyatlarının bir ayın en düşük seviyelerine gerilemesi ile gözler uzmanlara çevrildi.

Uzmanlara Göre Tedirginliğe Gerek Yok

ABD tarım dışı istihdam verilerinin açıklanmasının ardından altın fiyatlarında büyük bir düşüş yaşanmıştı. Altın fiyatlarındaki gerilemeyi değerlendiren Uzer Döviz ve Sarrafiye Genel Müdürü Nurullah Uzer, geri çekilmelerin az da olsa devam edebileceğini fakat bu düşüşün dolardaki artış sebebiyle çok ciddi kayıpların yaşanmayacağını belirtti. Altın fiyatının kısa bir süreliğine 480 ile 490 TL arasına çekileceğini belirten UZER, dolardaki artış ile bu gerilemenin telafi edileceğini sözlerine ekledi.

Orta ve Uzun Vade Yatırımcının Tercihi Altın

Orta ve uzun vadede yatırımcıların tercihi olan altını değerlendiren Uzer Döviz ve Sarrafiye Genel Müdürü Nurullah Uzer, altın yatırımcılarının tedirgin olmalarını gerektirecek bir durum bulunmadığını belirterek, yatırımcıların sabırlı olmaları gerektiğini sözlerine ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.