Reklam

40 Daimi İşçi Alım İlanı Yayınlandı

Alaşehir Belediyesine Bağlı ALBELTAŞ Alaşehir Belediyesi Gıda İnşaat Mlz. Taşımacılık Temizlik Hizmetleri İşletme Madencilik Mühendislik Özel Sağlık Makine San. ve Tic. A.Ş. Bünyesinde İstihdam edi

Reklam

Alaşehir Belediyesi 40 Daimi İşçi Alımı Yapacak

40 Daimi İşçi Alım İlanı Yayınlandı, Alaşehir Belediye Başkanlığına Bağlı ALBELTAŞ Alaşehir Belediyesi Gıda İnşaat Mlz. Taşımacılık Temizlik Hizmetleri İşletme Madencilik Mühendislik Özel Sağlık Makine San. ve Tic. A.Ş. İŞKUR üzerinden yayınlanan kurum dışı ilanında 40 daimi işçi alınacağını açıkladı açıklamaya göre KPSS ve Yaş sınırı yok.

Başvuru İçin Gerekli Şartlar

40 Daimi İşçi Alım İlanı Yayınlandı, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, İkametgah belgesi, SGK hizmet kaydı, İŞKUR kaydı, Sabıka Kaydı, Askerlik Terhis veya Muaf belgesi, Diploma Belgesi yanında Türk vatandaşı olmak 18 yaşını tamamlamış olmak, Kamu Haklarından muaf olmamak, en az ilkokul mezunu, Erkekler için askerliğini yapmış, Alaşehir İlçesinde İkamet ediyor olmak gerekmektedir.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Reklam

Başvuru Tarihi ve Mülakat Yeri

40 Daimi İşçi Alım İlanı Yayınlandı, İstenilen Şartları taşıyan adaylar Başvurular 26.07.2021 ile 02.08.2021 tarihleri arasında İnsan Kaynakları Eğitim Müdürlüğüne adaylar başvurularını yapabileceklerdir. Mülakat ve görüşme için 03.08.2021 tarihinde saat 10:00 olarak belirtilmiştir.

Reklam

WEB SİTEMİZDEKİ TÜM İŞ İLANLARI BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 WEB SİTEMİZDEKİ TÜM İŞKUR İLANLARI BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ  

   WEB SİTEMİZDEKİ MEMURALIMI İLANLARI BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ   

   WEB SİTEMİZDEKİ PERSONEL ALIMI İLANLARI BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ 

  İLAN İLE İLGİLİ SORMAK İSTEDİKLERİNİZ Mİ VAR YORUM ALANINA MERAK ETTİĞİNİZ KONULARI YAZIN. SİZLERE EN KISA SÜRE  İÇERİSİNDE SORULARINIZ İLE İLGİLİ DÖNÜŞ YAPILACAKTIR.

Reklam
Advertisement. Scroll to continue reading.
Advertisement. Scroll to continue reading.
Reklam

Anlık Tüm İş İlanlarına Ulaşmak İçin Mobil Uygulamalarımızı İndirebilirsiniz.

iOS Android Huawei

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam
*