40 Daimi İşçi Alım İlanı Yayınlandı

Alaşehir Belediyesine Bağlı ALBELTAŞ Alaşehir Belediyesi Gıda İnşaat Mlz. Taşımacılık Temizlik Hizmetleri İşletme Madencilik Mühendislik Özel Sağlık Makine San. ve Tic. A.Ş. Bünyesinde İstihdam edi

Alaşehir Belediyesi 40 Daimi İşçi Alımı Yapacak

Alaşehir Belediye Başkanlığına Bağlı ALBELTAŞ Alaşehir Belediyesi Gıda İnşaat Mlz. Taşımacılık Temizlik Hizmetleri İşletme Madencilik Mühendislik Özel Sağlık Makine San. ve Tic. A.Ş. İŞKUR üzerinden yayınlanan kurum dışı ilanında 40 daimi işçi alınacağını açıkladı açıklamaya göre KPSS ve Yaş sınırı yok.

Başvuru İçin Gerekli Şartlar

Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, İkametgah belgesi, SGK hizmet kaydı, İŞKUR kaydı, Sabıka Kaydı, Askerlik Terhis veya Muaf belgesi, Diploma Belgesi yanında Türk vatandaşı olmak 18 yaşını tamamlamış olmak, Kamu Haklarından muaf olmamak, en az ilkokul mezunu, Erkekler için askerliğini yapmış, Alaşehir İlçesinde İkamet ediyor olmak gerekmektedir.

Başvuru Tarihi ve Mülakat Yeri

İstenilen Şartları taşıyan adaylar Başvurular 26.07.2021 ile 02.08.2021 tarihleri arasında İnsan Kaynakları Eğitim Müdürlüğüne adaylar başvurularını yapabileceklerdir. Mülakat ve görüşme için 03.08.2021 tarihinde saat 10:00 olarak belirtilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.